crosssearch

Dům Zefyros se nachází poblíž centra velmi oblíbeného letoviska Nei Pori. Krásná, několik kilometrů dlouhá písečná pláž je od penzionu vzdálena cca 80 metrů. V přízemí penzionu se v prostorách cestovní kanceláře nachází směnárna.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA: Dům Zefyros se nachází poblíž centra velmi oblíbeného letoviska Nei Pori. Krásná, několik kilometrů dlouhá písečná pláž je od penzionu vzdálena cca 80 metrů. V přízemí penzionu se v prostorách cestovní kanceláře nachází směnárna.

UBYTOVÁNÍ: Dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybavena kuchyňským koutem (základní nádobí, vařič, lednička), TV-SAT, sociálním zařízením (sprcha + WC) a balkonem. Možnost klimatizace za poplatek (3 EUR/den/studio).

STRAVOVÁNÍ: Vlastní. Můžete využít služeb mnoha taveren a restaurací, které se nacházejí v letovisku nebo si u průvodce dokoupit večeře (8 EUR/1 večeře) či polopenzi (10 EUR/den) ve vyhlášené restauraci v blízkosti domu.

PLÁŽ: Krásná, několik kilometrů dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od domu vzdálena cca 80 metrů. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Široká nabídka vodních sportů na pláži (za poplatek). Sportovní areál s bazénem a tenisovým kurtem (za poplatek) je od penzionu vzdálen cca 6 min.chůze.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000