crosssearch

Poloha Nový dvoupatrový dům leží 250 m od krásné široké písečné pláže letoviska Nei Pori. 100 km Thessaloniky, 25 km Olymp. Platamonas 1 km. Vybavení Hotelu Během hlavní sezóny se děti mohou rozptýlit v lunaparku v centru letoviska a dospělí využijí řadu barů,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha
Nový dvoupatrový dům leží 250 m od krásné široké písečné pláže letoviska Nei Pori. 100 km Thessaloniky, 25 km Olymp. Platamonas 1 km.

Vybavení Hotelu
Během hlavní sezóny se děti mohou rozptýlit v lunaparku v centru letoviska a dospělí využijí řadu barů, kaváren i typických řeckých taveren na pobřežní promenádě. Jednou týdně se zde koná trh, který láká k nákupu suvenýrů a upomínkových předmětů. Na trhu rovněž nakoupíte čerstvé ovoce, zeleninu či oblečení. Okolí Nei Pori je plné archeologických památek. V Platamonasu stojí za návštěvu místní pevnost.

Vybavení pokoje
Prostorná 2-3 lůžková studia s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), s kuchyňským koutem vybaveným pro základní vaření, lednicí, vařičem, balkonem, klimatizací (za poplatek), SAT/TV.

Pláž & plážový servis
Písečná pláž, slunečníky a lehátka za poplatek.

Sport & Fitness
Na pláži vodní sporty za poplatek, na promenádách jsou ideální podmínky pro jízdu na kolečkových bruslích a navíc je zde i sportovní centrum s bazénem, které je vybaveno tenisovými kurty, hřišti na fotbal a košíkovou.

Stravování
Vlastní, možnost dokoupení snídaní a večeří.

Pro děti
V sezóně lunapark.

Poznámka
Vhodné pro: Všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000