crosssearch

Ubytování ve studiích a apartmánech situovaných nedaleko široké písčité pláže je vhodné pro všechny věkové kategorie, především pro rodiny s dětmi. Pro strávení příjemné dovolené. Letovisko Nei Pori pro svou polohu je výchozím bodem pro výlety za památkami do okolí....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování ve studiích a apartmánech situovaných nedaleko široké písčité pláže je vhodné pro všechny věkové kategorie, především pro rodiny s dětmi. Pro strávení příjemné dovolené. Letovisko Nei Pori pro svou polohu je výchozím bodem pro výlety za památkami do okolí.

Letovisko: Nei Pori

Od pláže: 200 m od písčité pláže

Večeře: bufetové za příplatek

Poloha: menší dvoupatrový rodinný dům po rekonstrukci se studii a apartmány je výhodně situovaný v klidnější vilové čtvrti letoviska Nei Pori v blízkosti dlouhé písčité pláže. V dosahu taverny, minimarket. Centrum letoviska s obchody se suvenýry, s potravinami, restauracemi, tavernami, kavárnami a bary vzdáleno cca 300 m. Ve středisku se nachází sportovní centrum s bazénem, tenisovými kurty, fotbalovým hřištěm, půjčovnou horských kol (vše za poplatek). Na pláži bohatá nabídka vodních sportů.

Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži, sportovní centrum v letovisku, vodní sporty.

Ubytování: nově zrekonstruovaná a účelně zařízená studia pro 2–4 osoby jsou umístěna v patrech domu, mají jednu obývací místnost s manželskou postelí a 2 pevnými lůžky nebo dvě manželské postele, jsou vybavena kuchyňským koutem se základním vybavením, elektrickým vařičem, ledničkou, TV, vlastním sociálním zařízením a balkonem. Při obsazení 4 osobami omezený prostor.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000