crosssearch

Protessilaos

Řecko, Olympská riviéra

Obrázek není k dispozici

Hotel Protessilaos má fantastickou polohu - v centru přímořské části města Nea Anchialos. Majitel hotelu má v oblibě řeckou historii a mytologii a svůj hotel proto pojmenoval po hrdinovi bájemi opředené Trojské války. Tři kilometry dlouhá, široká organizovaná pláž s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Protessilaos má fantastickou polohu - v centru přímořské části města Nea Anchialos. Majitel hotelu má v oblibě řeckou historii a mytologii a svůj hotel proto pojmenoval po hrdinovi bájemi opředené Trojské války. Tři kilometry dlouhá, široká organizovaná pláž s hrubozrnným pískem promíchaným s drobnými kamínky (pozvolný vstup do moře) je hned vedle přes silnici. V blízkosti hotelu je náměstí s kavárnami a obchody, větší centrum města je ve vzdálenosti cca 400 - 500 m. Atraktivní plážovou promenádu dotvářejí palmy, pinie a jiné věčnězelené stromy, které dodávají místu nefalšovaný kolorit zeleného města.

CK kategorie:
***

Oficiální kategorie:
**

Kapacita:
32 pokojů

Pláž:
u hotelu - 3 km dlouhá, široká, organizovaná pláž s hrubozrnným pískem, promíchaným s drobnými kamínky (přechod přes místní komunikaci). Lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení / Sport / Zábava:
recepce, stylové lobby, bar, TV, 2 venkovní terasy s pohodlným posezením (1 v přízemí, 1 vedle recepce), internetový kout, WiFi (zdarma), salonek s krbem, hernou a jednacím stolem (cca pro 20 osob), restaurace.

Ubytování / Vybavení:
velmi vkusně zařízené 2-3 lůžkové pokoje, balkon s přímým nebo bočním výhledem na moře, koupelna s hydromasážním sprchovým koutem, fén, TV, trezor na recepci (za poplatek), klimatizace (za poplatek).

Stravování:
polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírované (předkrm, hlavní jídlo - výběr ze 2 menu, dezert/ovoce, nápoje za poplatek)

Náš názor:
majitel hotelu je učitelem cizích jazyků, má dobrý vkus a je to velmi aktivní člověk. S obrovským nasazením se angažuje v turistickém rozvoji města, spojuje místní podnikatele a během léta organizuje různé aktivity. Svým hostům nabízí pohodlnou a příjemnou dovolenou ve vkusně zařízeném hotelu u krásné pláže. Náš tip!

www:
http://www.protessilaos.com/en/index.html

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000