crosssearch

Poloha: Rodinný hotel se nachází na kopci díky své poloze má nádherný výhled na moře a okolí. Nachází se na klidném místě na konci letoviska Makrigialos. Hlavní třída (pobřežní promenáda s množstvím restaurací a taveren) je vzdálena cca 200 m. Od pobřeží je hotel oddělen pouze...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Rodinný hotel se nachází na kopci díky své poloze má nádherný výhled na moře a okolí. Nachází se na klidném místě na konci letoviska Makrigialos. Hlavní třída (pobřežní promenáda s množstvím restaurací a taveren) je vzdálena cca 200 m. Od pobřeží je hotel oddělen pouze malým borovicovým hájem a pobřežní komunikací.

Vybavení: Recepce ve vstupní hale, TV místnost, bar, poolbar, vnitřní a venkovní jídelna, bazén a dětský bazének se sladkou vodou (lehátka a slunečníky zdarma).

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou (sprcha + WC), TV, telefonem a balkonem s výhledem na moře nebo pohoří Olymp. Možnost pronájmu ledničky a klimatizace (na místě za poplatek).

Stravování: snídaně rozšířená kontinentální, večeře servírované.

Pláž: Nejbližší písečná pláž ve vzdálena cca 50 m od hotelu, přístup po schodech, městská pláž cca 350 m. Na pláži převlékací kabinky, bezbariérový přístup, sprchy. Vyhlášená pláž Pidna je vzdálena cca 1300 m, transfer zajišťuje hotel zdarma tam 10:30 zpět 15:00. Obě pláže jsou oceněny Modrou vlajku čistoty moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000