crosssearch

Budova studií Mango se nachází v klidnějším prostředí oblíbeného letoviska Paralia, v zástavbě okolních domků a vil. Nacházejí se jen 80 m od písečné pláže a centrum městečka s množstvím restaurací, obchůdků, kaváren i ostatní občanskou vybaveností je 400 m od domu, ale již v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis ubytování:

Budova studií Mango se nachází v klidnějším prostředí oblíbeného letoviska Paralia, v zástavbě okolních domků a vil. Nacházejí se jen 80 m od písečné pláže a centrum městečka s množstvím restaurací, obchůdků, kaváren i ostatní občanskou vybaveností je 400 m od domu, ale již v okolí naleznete nákupní i stravovací možnosti.

CK kategorie:

**

Oficiální kategorie:

**

Kapacita:

13 studií

Pláž:

80 m písečná pláž, lehátka a slunečníky za poplatek

Ubytování / Vybavení:

2-lůžková studia v patře, 3-lůžkové studio v přízemí (všechna lůžka pevná), kuchyňský kout se základním vybavením, lednička, koupelna (sprcha, WC), TV, klimatizace (za poplatek), balkon s výhledem do okolí

Stravování:

bez stravy

Náš názor:

nová studia v oblíbeném letovisku s krásnou pláží a pestrým nočním životem. Doporučujeme především pro mladší ročníky a páry vyhledávající zábavu.

Cena zahrnuje:

U autobusových zájezdů:

dopravu luxusním klimatizovaným autobusem, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK CK, pojištění proti úpadku CK, DPH.

Nepovinné příplatky:

možnost doobjednat místenku v autobuse za 280,- Kč/os., komplexní cestovní pojištění 49,- Kč/os./den

Nástupní místa:

Trasa CZ 1 (J): Praha, Jihlava, Brno, Hustopeče, Břeclav

Trasa CZ 2 (K): Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec

Trasa CZ 3 (L): Olomouc, Přerov, Kroměříž, Zlín, Uherské Hradiště, Uherský Brod

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000