crosssearch

Poloha: Oblíbený dům Maik se nachází na klidném místě na konci letoviska Nei Pori jen 60 metrů od pláže. V okolí je řada obchodů a taveren. Vybavení: Pokoje mají prostorné balkony, z některých je výhled na moře. V oknech a balkonových dveřích jsou sítě proti komárům....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Oblíbený dům Maik se nachází na klidném místě na konci letoviska Nei Pori jen 60 metrů od pláže. V okolí je řada obchodů a taveren.

Vybavení: Pokoje mají prostorné balkony, z některých je výhled na moře. V oknech a balkonových dveřích jsou sítě proti komárům. Zapojení klimatizace za poplatek.

Ubytování: Studia pro 2-3 osoby se skládají z obývací ložnice s kuchyňským koutem, koupelny s WC a balkonu. Jsou vhodná pro ubytování dvou osob nebo dvou dospělých s malým dítětem do šesti let. Apartmány pro 4-6 osob jsou vhodné pro ubytování až čtyř dospělých osob a dvou malých dětí. Skládají se z prostorné kuchyně a dvou oddělených ložnic, v nichž je vždy jedno francouzské dvoulůžko a jedno samostatné lůžko, koupelny s WC a balkonu.

Stravování: Možnost dokoupení polopenze.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000