crosssearch

Poloha Dvoupatrový dům umístěný přímo u krásné široké písečné pláže, od které je oddělen pouze místní pobřežní promenádou. Poloha: 100 km Thessaloniky, 25 km Olymp. Platamonas 1 km. Vybavení Hotelu Během hlavní sezóny se děti mohou rozptýlit v lunaparku v centru...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha
Dvoupatrový dům umístěný přímo u krásné široké písečné pláže, od které je oddělen pouze místní pobřežní promenádou. Poloha: 100 km Thessaloniky, 25 km Olymp. Platamonas 1 km.

Vybavení Hotelu
Během hlavní sezóny se děti mohou rozptýlit v lunaparku v centru letoviska a dospělí využijí řadu barů, kaváren i typických řeckých taveren na pobřežní promenádě. Jednou týdně se zde koná trh, který láká k nákupu suvenýrů a upomínkových předmětů. Na trhu rovněž nakoupíte čerstvé ovoce a zeleninu či oblečení. Okolí Nei Pori je plné archeologických památek. V Platamonasu stojí za návštěvu místní pevnost.

Vybavení pokoje
2-3 lůžková studia, apartmány 4-6 osob s vlastním sociálním zařízením, s kuchyňským koutem vybaveným pro základní vaření, lednicí, vařičem, balkonem, klimatizací v ceně, SAT/TV. Většina pokojů má výhled na moře (na přidělení pokoje nemá CK vliv).

Pláž & plážový servis
Písečná pláž, slunečníky a lehátka za poplatek.

Sport & Fitness
Na pláži vodní sporty za poplatek, na promenádách jsou ideální podmínky pro jízdu na kolečkových bruslích a navíc je zde i sportovní centrum s bazénem, které je vybaveno tenisovými kurty, hřišti na fotbal a košíkovou.

Stravování
Vlastní.

Pro děti
V sezóně lunapark.

Poznámka

Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000