crosssearch

Katja - Apartmán

Řecko, Olympská riviéra

POLOHA: Nově rekonstruovaný dům Katja se nachází v klidnější části letoviska Nei Pori v blízkosti pobřežní promenády, na které najdete velké množství kavárniček, barů a taveren. Krásná písečná pláž je od domu vzdálená cca 250 m. V přízemí se nachází společenská místnost s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA: Nově rekonstruovaný dům Katja se nachází v klidnější části letoviska Nei Pori v blízkosti pobřežní promenády, na které najdete velké množství kavárniček, barů a taveren. Krásná písečná pláž je od domu vzdálená cca 250 m. V přízemí se nachází společenská místnost s TV-SAT, která je k dispozici hostům.

UBYTOVÁNÍ: Penzion nabízí dva typy ubytování - studia a apartmány. U obou existuje možnost klimatizace za příplatek (3 EUR / den / ubytovací jednotka)

Apartmány: Čtyřlůžkové apartmány s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny ložnicí, obývacím pokojem, kuchyňským koutem (základní nádobí, vařič, lednička), sociálním zařízením (sprcha + WC), TV-SAT a velkým balkonem.

STRAVOVÁNÍ: Vlastní. Můžete využít služeb mnoha taveren a restaurací, které se nacházejí v letovisku nebo si u průvodce dokoupit večeře (8 EUR/1večeře) či polopenzi (10 EUR/den) ve vyhlášené restauraci v blízkosti domu.

PLÁŽ: Krásná, několik kilometrů dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od domu vzdálena cca 250 metrů. Lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek). Sportovní areál s bazénem a tenisovým kurtem (za poplatek) je od penzionu vzdálen 6 min.chůze.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000