crosssearch
Obrázek není k dispozici

Studia s příjemnou atmosférou se nacházejí v klidné části letoviska Nei Pori, ve vzdálenosti cca 250m od široké písečné pláže. V přízemí budovy je možnost posezení a malá zahrádka. V blízkosti jsou taverny, restaurace, obchody s potravinami a suvenýry.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha


studia s příjemnou atmosférou se nacházejí v klidné části letoviska Nei Pori, ve vzdálenosti cca 250m od široké písečné pláže. V přízemí budovy je možnost posezení a malá zahrádka. V blízkosti jsou taverny, restaurace, obchody s potravinami a suvenýry. V letovisku Nei Pori bývá po celý rok pouť s atrakcemi pro děti i dospělé (např. ruské kolo, lochneska, centrifuga, elektrická autíčka, trampolína, dráha s dětskými motorovými čtyřkolkami, střelnice, bazén s lodičkami...). Na pobřežní promenádě jsou stánky s cukrovou vatou, praženou a vařenou kukuřicí, ořechy, sušeným ovocem... Po letovisku jezdí výletní vláček z náměstí v Nei Pori do přístavu v Platamonasu a zpět (cena cca 3EUR). Ve středisku je též pohotovostní služba a lékárna. Každý pátek dopoledne se poblíž kostela koná trh.


Kapacita


celková kapacita této třípatrové budovy je 18 jednotek (2lůžková studia s možností jedné přistýlky). Součástí každého studia je koupelna se sprchovým koutem, WC, klimatizace, kuchyňský kout se základním vybavením s elektrickým vařičem a chladničkou, TV a balkón s výhledem na letovisko, vedlejší hotelovou zástavbu nebo bočním výhledem směrem k moři. Studio až pro 4 osoby má vedle oddělenou kuchyňskou část, kde jsou umístěny i 2 přistýlky. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.


Stravování


vlastní s možností vaření. Předem je možné zakoupit si v hotelu Evilion (cca 200m) večeře, nebo celou polopenzi (snídaně a večeře formou bufetu).


Sport a zábava


slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6 - 8EUR/set/den). Vodní sporty na pláži (za poplatek).


Hlavní výhody


rodinné prostředí BR dobrá poloha BR příznivá cena.


Dětské slevy


1. dítě do 15 let: ubytování zdarma BR 2. dítě do 15 let

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000