crosssearch

Rozlehlý hotelový areál se nachází v oblasti Litochoro, v klidném prostředí, na ploše cca 46 000 m2. Známé středisko Leptokaria je cca 10 km, zde je lékárna, lékař, bankomat, banka, minimarkety, supermarkety, restaurace a taverny, leto-visko Paralia Katerinis je cca 25 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

rozlehlý hotelový areál se nachází v oblasti Litochoro, v klidném prostředí, na ploše cca 46 000 m2. Známé středisko Leptokaria je cca 10 km, zde je lékárna, lékař, bankomat, banka, minimarkety, supermarkety, restaurace a taverny, leto-visko Paralia Katerinis je cca 25 km. Autobusová zastávka je cca 100 m od hotelu (cca 4x denně lze cestovat v sezóně do centra Litochora, cca 8 km a odtud jinou linkou do Katerini nebo Nei Pori). V Litochoru doporučujeme navštívit trh (obvykle každé pondělí), dále jsou zde 2 banky, spousta obchodů, restaurací, taveren, kaváren. Během pobytu doporu-čujeme pronajmout si auto a podniknout výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí, za poznání stojí archeologický areál a muzeum v Dionu. V sezóně 2016 byl cca 50 m od brány hotelu nově otevřen boutique, kde se prodává oblečení, boty, tašky a plážová móda.

Pláž:

dlouhá písečná pláž se světlým pískem (od jedné části pláže směrem k moři jsou v písku oblázky, které jsou i při vstu-pu do moře) je hned před hotelem. Vstup do moře je pozvolný. Vhodné i pro šnorchlování. Na pláži je kabinka na pře-vlečení, sprcha a toaleta.

Kapacita:

v areálu, který tvoří hlavní budova a další 3 bloky, je celkem 190 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky, super-ior pokoje s výhledem do vnitrozemí až s 2 přistýlkami - pouze pro děti, bungalovy s výhledem na moře pro max. 2 osoby mají sprchový kout, jsou navíc vybaveny rychlovarnou konvicí a je zajištěno doplňování porcované kávy, čaje, cukru a mlíčka. Jednolůžkové pokoje mají výhled pouze do vnitrozemí a okolí). Všechny pokoje jsou vybaveny koupel-nou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, minibarem (konzumace se hradí extra), trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, okolí hotelu, do zahrady nebo na moře. Výhled na moře je za příplatek. Pokoje jsou vybaveny župany a trepkami (pro dospělé osoby). Jednolůžkové pokoje mají výhled jen do vnitrozemí. Některé pokoje mohou být propojené (rodinné apartmány - na vyžádání). Hotel nabízí ubytování též v pokojích pouze na vyžádání - rodinné apartmány pro 4-6 osob, bungalovy s vlastním bazénem pro max. 3 osoby, na přistýlce může být jen dítě, superior pokoje s výhledem na moře a bazén až s 2 přistýlkami - pouze pro děti. Ceny a přesné popisy těchto pokojů Vám rádi sdělíme. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby:

recepce, vstupní hala, obchůdek s klenoty a šperky (18:30-22:30 - otevřeno 18:30-22:30), obchod se suvený-ry/minimarket, obchůdek s kosmetikou (otevřen 17:30-22:00), pokojová služba (09:00-23:00, za poplatek), vnitřní bar a kavárna, vnitřní restaurace Mytikas, restaurace ? la carte Le Chandelier, venkovní bar a snackbar, Sushi bar u bazénu, bar u pláže, venkovní taverna La Meduse s nabídkou tematickým večerů - obvykle rybí speciality, humrový večer, asij-ská kuchyně. 3 konferenční sály a místnost s TV se satelitním příjmem, boutique s oblečením, taškami a módními do-plňky (otevřen 18:00-24:00). Prádelna, čistírna (za poplatek). Velká zahrada, 2 parkoviště. Osušky na pláž (za vratný depozit cca 5EUR/osoba). Každodenní extra útraty je možné hradit najednou, až v den odjezdu. Hotel umožňuje platbu za individuálně doobjednané služby na místě platební kartou, jen pokud je celková hodnota vyšší jak 10EUR. Wifi v celém areálu zdarma.

Stravování:

formou polopenze nebo za příplatky ALL INCLUSIVE SILVER (viz popis) - ceny najdete na našem webu. Snídaně a večeře - bufet. U večeří jsou u mužů vyžadovány dlouhé plátěné kalhoty a letní košile (někdy nebývá dodržováno ze strany jiných hostů).

Podrobný popis stravování (AI):

SILVER ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: O přesném rozsahu stravy, času a služeb silver all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu Po příjezdu na hotel přivítání v minibaru - 1 lahev vína, 1 nealkoholický nápoj, 1 minerální voda Rychlovarná konvice a šálky na přípravu kávy/čaje (na uvítání je na pokoji sáček s čajem a rozpustnou kávou, pro další dny musí být vlastní) V nadstandardních pokojích typu Sea Front Bungalow a junior suite - víno, ovocná miska - po příjezdu na pokoj

V dalších typech nadstandardního ubytování navíc ještě drobné pečivo nebo sladkost V koupelně set (mýdlo, pěna a další) Animace během dne (obvykle v angličtině a ruštině), venkovní cvičení, tenis (včetně vybavení, jen během dne), stolní tenis, vodní gymnastika, aerobik, šipky, plážový volejbal Zdarma využití fitness centra - vnitřní bazén, sauna, pára, jacuzzi a fitcentrum (11:00-20:00) - rezervace nutnáSpeciální nabídka pro klienty ubytované v bungalovech s výhledem na moře a vlastním bazénem - 1x 30 minutová ma-sáž (rezervace nutná) Odpolední a večerní programy/animace, řecká živá hudba, řecký večer (obvykle vždy ve středu od 20:30-23:30)

Miniclub pro děti (obvykle 8 hodin denně, každodenní provoz), dětský koutek Kino - promítání DVD pro děti Business Centrum (za poplatek) Snídaně (07:30-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu. Pokud je hotel hodně obsazen, bý-vá u večeří tzv. druhé sezení - od 20:30). Na vyžádání jídlo pro vegetariány a diabetiky. Pozdní snídaně (10:00-11:00)Během obědů a večeří neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických (nealko, džusy, různé druhy kávy - filtrovaná, espresso, cappuccino, čaj, voda, některé nápoje z post mixu) a místních alkoholických nápojů (točené pivo, bílé a červené víno, ouzo nebo tsipouro). Během obědů a večeří bývá obvykle v nabídce zmrzlina (kopečková) Lehké občerstvení ve formě teplých a studených snacků (15:30-18:00)a, čaj a voda

Neomezenou konzumaci místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech - ouzo/tsipouro, červené bílé víno, točené pivo, nealko nápoje, džus, filtrovaná káva, čaj a voda, koktejly - dle nabídky hotelu Bar u bazénu (09:30-18:00), bar u pláže (09:30-01:00 - zde je podávána jen filtrovaná káva, čaj, džus a voda - vše místní výroba), hlavní bar (17:00-01:00), bar ve Spa (11:00-20:00, pouze voda a čaj). Konzumace v barech po 23:00 se hradí extra Zmrzlinu (kopečkovou) v barech, bývá též u obědů/večeří Upozorňujeme, že hotel neposkytuje balíčky místo nečerpané stravy (např. fakultativní výlet) Konzumace v taverně La Medusa (13:00-17:00, 20:00-23:00) není zahrnuta v ceně, hradí se extra, je poskytována sleva 15 %

Konzumace v Sushi baru, který je otevřený v sezóně po 20:30, je zpoplatněna (jsou zde nabízeny koktejly a sushi spe-ciality)

Sport a zábava:

3 bazény, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma, dětský koutek, dětský miniclub (6-12 let), počítačové hry (za poplatek), vyhlášené a velmi kvalitní Spa centrum Adriana Karembeu (rozloha cca 1 200 m2, patří k největším v Řecku - kadeřnictví, manikúra, pedikúra, místnost pro relaxaci po procedurách s teráskou a fontánkou, bar (nabízí lehké zdravé občerstvení a nealkoholické nápoje), solárium, 2 sauny, parní lázeň, vyhřívaný bazén s jacuzzi a vodními tryskami, laconium (vyhřívaná lůžka), kosmetické služby, LPG přístroje, místnosti pro masáže, skotské obstři-ky, fitcentrum - vše za poplatky). Vstup do SPA centra je možný jen pro dospělé osoby a děti nad 14 let, nutno předem sjednat konkrétní den a čas), vstup pro klienty čerpající polopenzi je za poplatek. Stolní tenis (zdarma), tenis (zdarma, pronájem raket a míčků zdarma, není zde noční osvětlení), šipky (zdarma).

Hlavní výhody vybrané kapacity:

Kvalitní služby spa & wellness Příjemný personál Moderní prostředí se spoustou aktivit pro děti i dospělé

www.dionpalace.com

Facebook:

http://www.facebook.com/dionpalace

Popis letoviska:

Klidnější prázdninová destinace Litochoro je představována pobřežní oblastí táhnoucí se v délce několika kilometrů podél Thermajského zálivu na úpatí bájného pohoří Olymp. Podél dlouhé písečné pláže (místy s oblázky) je rozeseto množství hotelů, prázdninových resortů, hotelů, kempů, které jsou doplněny množstvím restaurací a vyhlášených barů, provozovaných převážně pouze v hlavní letní sezóně. Oblast nese název po asi 7 km vzdáleném podhorském městečku Litochoro, které leží přímo pod nejvyšším vrcholem pohoří Olymp - Mytikas. Nabízejí se odsud krásné výhledy i na další z vrcholů pohoří - Stefanos a Skolios. Díky své poloze se městečko stává často výchozím bodem pro horské túry. Městečko si zachovává svůj tradiční řecký charakter. Okolo náměstí s kostelem sv. Nikolaose i v uličkách městečka se můžete zastavit a nasát atmosféru v některé kavárně nebo restauraci. Doporučujeme si zapůjčit automobil a vydat se po vlastní ose na výlety po okolí. Vyjet je možné na vyhlídku v nadmořské výšce cca 1 000 m n. m. pod pohořím Olymp, odkud se otevírá krásný výhled na panorama pobřeží. Milovníky historie zaujmou jistě archeologické areály v Dionu nebo Vergině. Pláž: písečná Vzdálenost od Thessaloniki: cca 115 km Orientační doba transferu z letiště: cca 1 hodina 40 minut Hodnocení oblasti: ideální pro klidnější dovolenou s možností výletů

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000