crosssearch
Obrázek není k dispozici

Jistě znáte příběh otce a syna, Daidala a Ikara o jejich touze létat. Právě podle otce z této slavné dvojice byla pojmenovaná tato studia i taverna. Najdete je v atraktivním, zeleném prostředí městečka Nea Anchialos cca 100 m od široké organizované pláže s hrubozrnným pískem,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Jistě znáte příběh otce a syna, Daidala a Ikara o jejich touze létat. Právě podle otce z této slavné dvojice byla pojmenovaná tato studia i taverna. Najdete je v atraktivním, zeleném prostředí městečka Nea Anchialos cca 100 m od široké organizované pláže s hrubozrnným pískem, promíchaným s drobnými kamínky, s pozvolným vstupem do moře a asi 300 m od domu Vaso. Vedle studií Daidalos je fotbalové hřiště.

CK kategorie:
**+

Oficiální kategorie:
**

Kapacita:
8 studií

Pláž:
cca 100 m od široké organizované pláže s hrubozrnným pískem, promíchaným s drobným kamínky (lehátka a slunečníky zdarma)

Ubytování / Vybavení:
vkusně zařízená 2-3 lůžková studia (všechna lůžka pevná), kuchyňka se základním vybavením, lednička, sprcha s WC, TV, klimatizace (za poplatek), balkon, všechny pokoje jsou v patře.

Stravování:
bez stravy

Náš názor:
kvalitní ubytování v blízkosti pláže a za výbornou cenu. V taverně pod domem určitě vyzkoušejte speciality místní kuchyně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000