crosssearch

Cronwell Platamon Palace

Řecko, Olympská riviéra (zobrazit na mapě) mapa

Oblíbený a zrekonstruovaný hotel se nachází v klidném prostředí. Areál sousedí s hotelem Sun Beach, leží na okraji letoviska, cca 10 minut pěšky od centra Platamonasu. Zde jsou možnosti denní i noční zábavy a nákupů. Nechybí restaurace, taverny, stánky s rychlým občerstvením,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Oblíbený a zrekonstruovaný hotel se nachází v klidném prostředí. Areál sousedí s hotelem Sun Beach, leží na okraji letoviska, cca 10 minut pěšky od centra Platamonasu. Zde jsou možnosti denní i noční zábavy a nákupů. Nechybí restaurace, taverny, stánky s rychlým občerstvením, kavárny, cukrárny, pekárny a další. V hotelové zahradě je voliéra s pávy a dalšími opeřenci, jsou zde i atrakce pro děti.

Pláž:

Hned u moře a pěkné široké písečné pláže

Kapacita:

Celková kapacita hotelového areálu, který tvoří hlavní budova a zahradní bungalovy typu suites, je celkem 192 pokojů (1-, 2lůžkových s možností až 2 přistýlek - rozkládací gauče pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na bazén nebo s bočním výhledem směrem k moři. Vilky a pokoje typu suites až pro 4 osoby jsou jen na vyžádání, přesný popis a cenu Vám rádi sdělíme. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby:

Vstupní hala s recepcí, internetový koutek (zdarma, není zde připojení k tiskárně), 2 výtahy ( 1v hlavní budově a 1 venku), vnitřní bar a snackbar, piano bar, vnitřní restaurace s venkovním posezením, bar a snackbar u bazénu, bary v zahradě u moře, italská restaurace Trattoria, taverna Almira, kadeřnictví, zlatnictví, minimarket, prádelna (za poplatek), velká zahrada, parkoviště. Plážové osušky zdarma. Wifi v hotelovém areálu zdarma, stejně tak i ve většině pokojů.

Stravování:

Typ stravy: ultra all inclusive

Podrobný popis stravování (AI):

ULTRA ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: O přesném rozsahu all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu Přesný popis a rozsah Ultra all inclusive obdrží každý klient po příjezdu do hotelu - snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-15:00) a večeře (19:00-22:00). Jídla jsou formou švédského stolu v hlavní hotelové restauraci Herbarium. Pro děti nabídka dětských jídel u obědů a večeří z bufetu. U snídaní je filtrovaná káva, čaj a ovocné džusy. Během obědů a večeří neomezená konzumace místního vína, točeného piva, nealkoholických nápojů - s vlastní obsluhou (Self Service). 3x za týden jsou tématicky zaměřené večeře - např. každou neděli - italská kuchyně, každé úterý - mořské plody, každý pátek - řecká kuchyně. Odpolední " čaj o páté" - 17:00-18:00. Nabídka v lobby baru (10:00-23:00) neomezená konzumace nealkoholických nápojů, džusů, místních alkoholických nápojů (např. víno, točené pivo, ouzo, gin, rum, whiskey, voda, lehké koktejly), snacků a zmrzliny. Bar u bazénu se skluzavkami (10:00-20:00) - neomezená konzumace nealkoholických nápojů, snacků a zmrzliny. Plážový bar (08:00 - 20:00) - neomezená konzumace nealkoholických nápojů, mírně alkoholických nápojů (točené pivo a koktejly), snacků a zmrzliny. Zmrzlina (kopečková) pro děti i dospělé osoby je k dispozici od 12:00-17:00. V době mezi hlavními jídly jsou k dispozici v jednotlivých barech snacky v podobě různých sandwichů. Konzumace v a´la carte restauracích (Saloufes taverně a Plata Moon) - není součástí nabídky ultra all inclusive. Pozn.: provoz některých zařízení (např. venkovní bary, restaurace atd...) je závislý, především v období mimosezóny, na počasí. Během večeří je požadováno společenské oblečení. Není povolen vstup do restaurace během obědů v plavkách nebo plážovém oděvu. V případě zájmu o snídaňový nebo obědový balíček je třeba toto nahlásit na recepci minimálně 1 den předem.

Sport a zábava:

2 venkovní bazény, jeden s dětskou částí a vodními tryskami, slunečníky a lehátka zdarma u bazénu, v zahradě a na pláži. Osušky na pláž zdarma. Dětské hřiště, stolní tenis (zdarma), basketbal a plážový volejbal (zdarma). Služby na sportovní vyžití se rezervují a platí na recepci hotelu. Spa centrum v rámci programu ultra all inclusive nabízí zdarma služby: vnitřní bazén s hydromasáží, moderně vybavené fitcentrum, hydromasážní sprchu, saunu a turecké lázně. Spa centrum bývá v provozu od cca 08:00-18:00. Masáže a další doplňkové služby - výběr na recepci Spa - se platí dle typu objednané služby. Do Spa centra mají možný přístup jen osoby starší 18 let. Hotel pořádá pro své hosty v hlavní sezóně večery s hudbou nebo Happy Hour (sleva na vybrané koktejly a nápoje). Dále hotel pořádá animační programy a sportovní aktivity - v hlavní sezóně téměř denně od cca 10:00 do 22:00 hod. (v řeckém, anglickém, německém, ruském a polském jazyce). Miniklub pro děti - aktivity (v cizím jazyce) venku i uvnitř hotelu obvykle od 10:00-13:00 a 16:00-19:00. Vodní park a vodní atrakce 10:00 -13:00, 16:00-19:00. (děti musí být v doprovodu dospělých). Disco pro děti. Fotbalové hřiště menších rozměrů s umělým povrchem (5x5 m) - za poplatek cca 50 EUR/hodina, tenis (za poplatek cca 20EUR/hodina). Nabídka Spa centra (08:00-18:00): do SPA centra mají možný přístup jen osoby starší 18 let. Nabídka služeb zdarma: sauna, posilovna, vnitřní bazén, jacuzzi a turecké lázně. Nutno předem rezervovat na recepci hotelu. Více informací poskytne recepce hotelu na místě.

Hlavní výhody vybrané kapacity:

hned u moře a pláže pěkné bazény široká nabídka Spa centra

www.cronwell.com

Facebook:

http://www.facebook.com/home.php#!/platamon.palacefull

Popis letoviska:

Původně malá rybářská vesnička se za poslední roky rozrostla v živé přímořské letovisko, tvořené hlavní třídou posetou obchody se suvenýry, butiky, minimarkety, bankou, bankomaty, poštou, restauracemi, tavernami i stánky s rychlým občerstvením a opravdu výborným gyrosem, určitě jej ochutnejte. Letovisko nabízí možnosti denní i noční zábavy. Pro mladé je zde několik moderních barů, diskoték a klubů. Ožívá ve večerních a nočních hodinách, kdy zde lidé korzují, vyrážejí na procházky, do restaurací, do taveren či posedět s přáteli v rybí restauraci u výtečně připravených mořských specialit. Najdete zde též kostel a přímo v centru na nábřeží kotví několik loděk místních obyvatel, kteří se každodenně vydávají na moře a dopoledne je tak možné koupit od nich čerstvé úlovky. V městečku je oblázkové pobřeží se 2 písčitými plážemi, mimo centrum je pak pláž písčitá. Nad Platamonasem se tyčí do výšky mohutný křižácký hrad (www.macedonian-heritage.gr), který po celá staletí zaujímal strategicky důležitou polohu. Ve druhé světové válce byl vybombardován německou armádou. Vykopávky zde začaly v roce 1973 a pokračovaly do roku 1989. V hlavní sezóně je otevřeno obvykle od 8 do 15 hodin, základní vstupné činí 2EUR, snížené 1EUR. Kdo by k němu nechtěl dojít pěšky, může si objednat taxi. Od hotelu Sun Beach vyjde na cca 7EUR. Do Leptokarie vyjde taxi na cca 15EUR. Linkovým autobusem, který zastavuje i v blízkosti hotelu, se tam dostanete v hlavní sezóně (15.06. - 15.09.) za cca 1,50EUR. Rovněž je možné využít vlak z Nei Pori (cca 2 km), zpáteční jízdné vyjde na cca 4EUR/osoba. V hlavní sezóně jezdí vláček do střediska Nei Pori, cena za okružní jízdu Platamonas/Nei Pori/Platamonas činí cca 3EUR/osoba, děti 2-10 let - cca 2EUR - ceny z roku 2015. Pláž: písečná, oblázková Vzdálenost od Thessaloniki: cca 140 km Orientační doba transferu z letiště: cca 2 hodina 20 minut Hodnocení letoviska: vhodné pro všechny generace. Během pobytu doporučujeme procházky podél pobřeží nebo návštěvu sousedního letoviska Nei Pori. Doporučujeme pronájem osobního auta, motorky nebo kola. Poplatky se pohybují v tomto rozmezí (ceny z roku 2014):Kolo - cca 5EUR/1 hodina, 10EUR/denSkútr - cca 12EUR/3-4 hodinyAuto (malé s klimatizací) - cca 43EUR/denČtyřkolka - cca 25-35EUR/den Vyplatí se smlouvat o cenách, podnikatelé obvykle sleví!

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000