crosssearch

Aparthotel Alexandros

Řecko, Olympská riviéra

Obrázek není k dispozici

Příjemný rodinný aparhotel se nachází v klidné rezidenční části letoviska, cca 200 m od centra letoviska a 250 m od písečné pláže. Všechny služby letoviska jsou dostupné v blízkosti hotelu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

příjemný rodinný aparhotel se nachází v klidné rezidenční části letoviska, cca 200 m od centra letoviska a 250 m od písečné pláže. Všechny služby letoviska jsou dostupné v blízkosti hotelu.

Ubytování:

dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky mají vlastní sociální zařízení (SWC, fén), SAT/TV, malou kuchyňku s vařičem a chladničkou, balkón se zahradním nábytkem, klimatizací (za příplatek 5,- Euro za den) a Wi-Fi (zdarma)

Vybavení:

hotel disponuje recepcí, restaurací, ve které se podává snídaně, barem a terasou

Stravování:

vlastní (možnost přípravy jednoduchých jídel - minikuchyňky v každém studiu), za příplatek možnost zajištění snídaní formou bufetu (podávané v hotelové restauraci), nebo polopenzí (večeře servírované v místní restauraci)

Pláž:

písečná s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 250 m, ový servis a vodní sporty na i za poplatek

Upozornění:

jednolůžkový pokoj + 450,- Kč/noc

Poznámka:

autokarové zájezdy: Cena zahrnuje: dopravu autokarem, 10/9 x ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxyCena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh 30,- Kč/os./den, příplatkyletecké zájezdy: Cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy a základní poplatky, transfer z letiště do míta ubytování a zpět, 11/10 x ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxyCena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh 30,- Kč/os./den, příplatky

Náš názor:

hezký malý hotýlek s rodinou atmosférou v klidné části letoviska, ubytování bez stravy s možnosti vaření

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000