crosssearch

Studia Andonia se nacházejí v blízkosti centra velmi oblíbeného letoviska Nei Pori (popis letoviska na str. 206). Najdete zde velké množství kavárniček, barů a taveren. Z letoviska je možné turistickým vláčkem podniknout výlet do Platamonas až ke starému křižáckému hradu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Studia Andonia se nacházejí v blízkosti centra velmi oblíbeného letoviska Nei Pori (popis letoviska na str. 206). Najdete zde velké množství kavárniček, barů a taveren. Z letoviska je možné turistickým vláčkem podniknout výlet do Platamonas až ke starému křižáckému hradu. V přízemí domu se nachází minimarket, v blízkosti je pekárna, spousta dalších obchodů v nedalekém centru. Krásná, několik kilometrů dlouhá písečná pláž je od penzionu vzdálena 70 metrů. K dispozici je wi-fi zdarma.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky jsou vybavena kuchyňským koutem (základní nádobí, vařič, lednička), koupelnou (sprcha, WC), TV, klimatizací za poplatek (cca 5 euro/ den/studio) a balkonem. Možnost apartmánů na vyžádání.

Stravování

Vlastní. Můžete využít služeb mnoha taveren a restaurací, které se nacházejí v letovisku nebo si u průvodce dokoupit večeře či polopenzi v blízké restauraci. (Snídaně 4,50 Euro, večeře 8,50 Euro, polopenze 10,50 Euro).

Pláž

Krásná, několik kilometrů dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od domu vzdálena cca 70 metrů.Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Možnost vodních sportů za poplatek.Zájezdy označené * jsou realizovány kombinovanou dopravou (3.6.tam bus, 17.6. zpět letecky do Ostravy nebo Brna, 19.9. tam letecky z Ostravy nebo Brna, zpět 2.10. bus).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000