crosssearch

Velmi příjemné a vyhledávané ubytování, které se nachází v letovisku Paralia Katerinis (hned druhé ulici od pobřežní silnice). Naproti hotelu je příjemný park. Bízko je též minimarekt a další obchůdky. Město Katerini (hlavní město oblasti Pierie) je cca 7 km, Olympské pohoří...

Konečná cena za osobu od: 15 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Velmi příjemné a vyhledávané ubytování, které se nachází v letovisku Paralia Katerinis (hned druhé ulici od pobřežní silnice). Naproti hotelu je příjemný park. Bízko je též minimarekt a další obchůdky. Město Katerini (hlavní město oblasti Pierie) je cca 7 km, Olympské pohoří je vzdáleno cca 20 km. Obec Elatohori s lyžařským střediskem je cca 35 km a Palaios (Starý) Panteleimonas cca 40 km. Jen cca 50 metrů od hotelu se nachází zastávka autobusu, který jezdí pravidelně do města Katerini, které doporučujeme určitě navštívit.

Pláž

Pěkná široká písečná pláž se nachází cca 50 m, vstup je zde pozvolný. U pláže je kaplička Svatého Nektária.

Kapacita

V tomto hotýlku s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází celkem 23 pokojů (1-,2lůžkových s možností jedé přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, wifi, telefonem, trezeroem, balkónem s výhledem na letovisko, okolní zástavku nebo park a okolí. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Recepce, restaurace, kde jsou podávány snídaně a večeře, malý salónek u recepce sTV se satelitním příjmem, výtah. Wifi v hotelu zdarma.

Stravování

Formou polopenze. Snídaně - rozšířený kontinentální bufet, večeře o třech chodech jsou servírované.

Sport a zábava

Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Vodní sporty na pláži (za poplatek).

www.hotelakropol.gr

Popis letoviska

Českými turisty zatím nepříliš objevené, ale vyhlášené místo, kde najdete vše, co od pobytu u moře očekáváte. Příjemné písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, čisté moře, srdečné obyvatele a samozřejmě kavárny, cukrárny, stánky s rychlým občerstvením, ovocem, restaurace, taverny, bary či diskotéky, ve kterých lze popít skvělé frappé, ochutnat místní speciality, mlsat a večer se dobře bavit. Je zde rovněž množství obchůdků s potravinami i suvenýry, bankomat, půjčovny automobilů a motorek atd. Dominantu tvoří velký kostel, široká promenáda, najdete zde i rybářský přístav. Na pláži je možnost pronajmout si šlapadla, nebo zkusit trochu adrenalinovější zábavu - třeba jízdu na banánu. Zdejší oblast je proslulá bájnými pohořími, Olympem (s nejvyšším vrcholem Mytikas 2 917 m n. m. a Pierií (s nejvyšším vrcholem Flambouro, 2 192 m n. m.). Také se zde, blízko vesničky Kolindros, nachází vesnice Katafigi, kde se narodil Alexis Zorba (pravým jménem Georgios Zorba), který inspiroval Nikose Kazantzakise k napsání známého románu Řek Alexis Zorba. Pláž: písečná Vzdálenost od Thessaloniki: cca 85 km Orientační doba transferu z letiště: cca 1 hodina 15 minut Hodnocení letoviska: vhodné pro všechny generace. Procházkou se můžete vydat do poklidné vesničky Korinos, kde vládne velmi příjemná atmosféra

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000