crosssearch

Dům s příjemnou rodinnou atmosférou a výhodnou polohou, v blízkosti jedné z nejkrásnějších písečných pláží Olympské riviéry, je vhodný pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Večer se můžete pobavit v nedalekém centru letoviska s obchůdky, tavernami a restauracemi....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dům s příjemnou rodinnou atmosférou a výhodnou polohou, v blízkosti jedné z nejkrásnějších písečných pláží Olympské riviéry, je vhodný pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Večer se můžete pobavit v nedalekém centru letoviska s obchůdky, tavernami a restauracemi.

Letovisko: Nei Pori

Od pláže: 250 m od písčité pláže

Večeře: bufetové za příplatek

Poloha: 3patrový rodinný dům se studii je výhodně situovaný v klidnější části letoviska Nei Pori, nedaleko centra a krásné dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, vhodné pro děti. V okolí domu se nacházejí taverny, supermarket. V centru letoviska promenáda s obchody, kavárnami, bary, restauracemi, tavernami, půjčovnou kol, v hlavní sezóně lunapark pro děti. K dispozici za poplatek sportovní centrum s využitím bazénu, tenisových kurtů a fotbalového hřiště. Bohatá nabídka vodních sportů na pláži. Centrum noční zábavy s diskotékami a bary najdete ve vedlejším rušném středisku Platamonas cca 4 km od Nei Pori, v hlavní sezóně mezi těmito letovisky spojení turistickým vláčkem.

Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži, sportovní centrum v letovisku, vodní sporty.

Ubytování: studia pro 2–4 osoby mají obývací ložnici (jedna místnost) s manželskou postelí a dalším pevným lůžkem nebo se dvěma manželskými postelemi. Všechna studia jsou umístěna v patrech 3patrového domu, jsou příjemně a účelně vybavena kuchyňským koutem se základním vybavením, ledničkou, vlastním sociálním zařízením a balkonem. Ručníky nutné mít s sebou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000