crosssearch

Poloha 90 km od letiště v Soluni. Vybavení Hotelu Stálá služba na recepci, úklid na pokojích. V těsné blízkosti aparthotelu se nachází minimarket a nedaleko se konají každé úterý tradiční místní trhy, které stojí za návštěvu. Vybavení pokoje Jednoduché...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha
90 km od letiště v Soluni.

Vybavení Hotelu
Stálá služba na recepci, úklid na pokojích. V těsné blízkosti aparthotelu se nachází minimarket a nedaleko se konají každé úterý tradiční místní trhy, které stojí za návštěvu.

Vybavení pokoje
Jednoduché dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny chladničkou, kuchyňským koutem s dvouvařičem a základní sadou nádobí pro přípravu jednoduchých jídel, sprchou, WC, balkonem. Klimatizace za poplatek. Možnost jedné či dvou přistýlek.

Stravování
Vlastní. Možnost dokoupení snídaní a večeří v nedaleké restauraci Afrodita, umístěné na hlavní promenádě s výhledem na moře.

Poznámka
Jedna z našich nejvyhledávanějších ubytovacích kapacit s dobrou polohou v malebé Leptokarii. Tento studiový hotel leží asi 80 m od pláže a 5 minut od centra městečka a svou příjemnou atmostérou vítá každoročně nejen své stálé klienty, aby zde prožili příjemnou dovolenou uprostřed květinové oázy klidu a pohody. Doporučujeme rodinám s dětmi, klientům všech věkových kategorií, klidná poloha je vhodná především pro střední věkovou skupinu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000