crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Koralli Beach

Řecko, Niforeika (zobrazit na mapě) mapa

Příjemný malý penzion Koralli Beach leží přímo u pláže na vysokém břehu, odkud je krásný výhled na moře, na plaž sejdete po schodech. Hotel s rodinnou atmosférou je ideální pro klidnou dovolenou, skvělá domácí strava v místní taverně a příjemný majitel je zárukou pohody.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný malý penzion Koralli Beach leží přímo u pláže na vysokém břehu, odkud je krásný výhled na moře, na plaž sejdete po schodech. Hotel s rodinnou atmosférou je ideální pro klidnou dovolenou, skvělá domácí strava v místní taverně a příjemný majitel je zárukou pohody. Na pláži je téměř vždy volno a moře je krásně čisté. Hotel leží daleko od ruchu aut a přeplněných ulic.

Ubytování

Všechny pokoje byly v loňském roce zrekonstruovány, mají nové koupelny a nábytek a nechybí klimatizace a TV. Některé pokoje v přízemí jsou dostatečně prostorné i pro vícečlenné rodiny. Možnost 2 přistýlek.

Dvoulůžkový pokoj – vlastní příslušenství (WC, sprchový kout), lednice, TV, některé pokoje mají terasu v přízemí, jiné balkon nebo okno. Všechny pokoje mají vlastní klimatizaci. 18 pokojů, 2 samostatné budovy, 2 patra.

Vybavení a poloha

Přímo na útesu nad mořem najdete typickou řeckou tavernu, kde se občas konají tradiční řecké večery s hudbou a tancem, takže i o zábavu bude postaráno. Do nedaleké vesničky Niforeika či do většího města Achaia si můžete za nákupy dojet taxíkem. Doporučujeme pro nenáročné klienty, kteří hledají klidnou dovolenou za skvělou cenu.

- přímo u moře
- dětské hřiště
- bar, taverna
- recepce
- klimatizované pokoje

Stravování

snídaně formou rozšířeného menu. Večeře - předkrm, salát a chlavní chod s výběrem z jídelního lístku.

Poznámky

Úklid: 6x týdně.
Výměna ložního prádla: 2x týdně.
Výměna ručníků: 5x týdně.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000