crosssearch

Umístěný nedaleko přístavu Patras je hotel Achaia Beach ideálním místem pro skvělou a pohodovou dovolenou, spojenou s objevováním Patry a okolních zajímavostí Peloponésu. Hosté mohou využít snadný přístup ke všemu, co živé město nabízí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Umístěný nedaleko přístavu Patras je hotel Achaia Beach ideálním místem pro skvělou a pohodovou dovolenou, spojenou s objevováním Patry a okolních zajímavostí Peloponésu. Hosté mohou využít snadný přístup ke všemu, co živé město nabízí. Neméně výjimečnou je snadná dostupnost do staré části města - Kastro, které je plné nesčetných atrakcí a pamětihodností, a které stojí zato navštívit. Hotel nabízí vynikající služby a prvotřídní zařízení a je připraven uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Za zmínku jistě stojí i překrásný výhled na visutý most z Ria do Antiria, přes noc krásně osvětlený a blízké městečko Nafpaktos s krásným hradem a klikatými uličkami.

Vybavení hotelu

přímo na pláži
4 km od města Patras
recepce
restaurace, bar, beach bar
bazén
sauna a masáže za poplatek
dětský koutek
WiFi zdarma

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, klimatizace, trezor, vysoušeč vlasů, minibar, vybavení pro přípravu čaje a kávy, WiFi zdarma. Možnost 1 přistýlky

Stravování

polopenze formou bufetu

Další údaje

85 pokojů ve 4patrové budově

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000