crosssearch

Pyrgos Stelida

Řecko, Naxos

Poloha: nový apartmánový hotel je postaven v kykladskem stylu. Leží v nádherné krajině a v bezprostřední blízkosti krásné 2 km dlouhé písečné pláže, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečníky nebo vyzkoušet vodní sporty. V oblasti Agios Prokopios najdete obchody,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: nový apartmánový hotel je postaven v kykladskem stylu. Leží v nádherné krajině a v bezprostřední blízkosti krásné 2 km dlouhé písečné pláže, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečníky nebo vyzkoušet vodní sporty. V oblasti Agios Prokopios najdete obchody, restaurace, taverny a bary. Hlavní město Naxos je vzdálené 5 km a několikrát denně tam jezdí autobus (zastávka cca 500 m).

Ubytování: studia až pro 3 osoby a apartmány až pro 4 osoby jsou moderně vybaveny sprchou, WC, fénem, balkónem nebo terasou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), telefonem, TV/satelitem a klimatizací. Z většiny pokojů je krásný výhled na moře. Součástí hotelu je recepce, TV místnost, zahrada s dětským hřištěm a restaurace s café barem, kde si můžete dopřát snídani, oběd, večeři, alkoholické a nealkoholické nápoje, kávu nebo zmrzlinu.

Hodnocení: příjemné ubytování v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží ostrova.

Vzdálenost od pláže: cca 10 m.

Vzdálenost od prvních taveren a obchodů: cca 500 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000