crosssearch

Renomovaný hotel postavený v tradičním architektonickém kykladském stylu z původních kamenů a v harmonii s místním životním prostředím kombinuje eleganci a styl, komfort, luxus a pohostinnost tak, aby poskytl co nejpříjemnější pobyt na ostrově.

Konečná cena za osobu od: 25 220 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Renomovaný hotel postavený v tradičním architektonickém kykladském stylu z původních kamenů a v harmonii s místním životním prostředím kombinuje eleganci a styl, komfort, luxus a pohostinnost tak, aby poskytl co nejpříjemnější pobyt na ostrově. V roce 2009 prošel rekonstrukcí. Celý areál je obklopen barevnými zahradami a přirozeně dokresluje ostrovní rys Naxosu. Komplex je situovaný přibližně 100 metrů od hlavního města, 700 metrů od jeho centra a 250 metrů od známé písčité pláže Agios Georgios. Nejbližší obchůdky a autobusová zastávka 100 metrů od areálu.

Vybavení hotelu

Dva sladkovodní bazény s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, jazzuzi, pool bar a pool restaurace s nabídkou středozemní kuchyně i řeckých specialit, sauna, tenisový kurt s večerním umělým osvětlením, plně vybavená posilovna, stolní tenis internetový kout, Wi-fi připojení na veřejných místech areálu, a la carte restaurace, TV místnost, herna, konferenční centrum, kadeřnictví, minimarket, kavárna. Na požádání možno zajistit masáže a hlídání dětí. V případě nutnosti je možné zavolat lékaře. Hotel je částečně bezbariérový.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě a třílůžkové pokoje, překrásný výhled do zahrady, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, župany a přezůvky, satelitní televize s LCD obrazovkou a DVD přehrávačem, hudební kanál, lednička s mini-barem, telefon, Wi-fi internetové připojení, trezor a balkon nebo terasa. Za příplatek možnost ubytování v superior dvoulůžkovém pokoji ve vyšším patře s king size postelí a prostorným balkonem.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří.

Internetové stránky hotelu: www.portonaxoshotel.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000