crosssearch

Naxos Resort Pro klienty všech věkových kategorií, kteří mají rádi kvalitní služby v hotelu. Hotel se nachází 30 m od nádherné dlouhé písečné pláže, pár minut pěšky od centra města Naxos v klidném místě. Hotel má celoroční provoz. Pláže v okolí hotelu jsou písečné a ve spojení...

Konečná cena za osobu od: 39 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naxos Resort

Pro klienty všech věkových kategorií, kteří mají rádi kvalitní služby v hotelu.

Pláž:
Vzdálenost na krásnou písečnou pláž je 30 m od nejblíže položených pokojů v komplexu. Lehátka, slunečníky a nabídka vodních sportů za poplatek.

Poloha:
Hotel se nachází 30 m od nádherné dlouhé písečné pláže, pár minut pěšky od centra města Naxos v klidném místě. Hotel má celoroční provoz. Pláže v okolí hotelu jsou písečné a ve spojení s křišťálově průzračnou vodou a velmi kvalitními službami hotelu zaručují strávení nezapomenutelné dovolené.

Stravování:
Snídaně formou švédských stolů.

Ubytování:
Pokoje mají možnost jedné přístýlky a jsou vybaveny vkusným nábytkem, vlastním sociálním zařízením (masážní sprcha či vana, WC), TV/sat, klimatizací, telefonem, vysoušečem vlasů a lednicí.

Vybavení:
Komplex je vybaven recepcí, restaurací, barem, barem u bazénu, dětským bazénem, bazénem s jacuzzi, tureckými lázněmi a místností s TV. Dále je v hotelu možnost připojení na internet WIFI na recepci a okolo bazénu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000