crosssearch

Birikos

Řecko, Naxos

2 - 4 lůžka vlastní stravování - možnost dokoupení snídaní Poloha: hotel je situován v krásném a velmi známém letovisku ostrova Naxos, Agios Prokopios. Má vynikající polohu, leží nedaleko pláže se zlatým pískem a krystalově čistou vodou a také nedaleko centra. Je velmi vhodný...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 4 lůžka vlastní stravování - možnost dokoupení snídaní

Poloha: hotel je situován v krásném a velmi známém letovisku ostrova Naxos, Agios Prokopios. Má vynikající polohu, leží nedaleko pláže se zlatým pískem a krystalově čistou vodou a také nedaleko centra. Je velmi vhodný pro ty, kteří hledají odpočinkovou dovolenou. Nedaleko Agios Prokopios je středisko vodních sportů, provozuje se zde hlavně kiting (Plaka) a windsurfing (Agios Georgios).

Ubytování: studia a apartmány jsou zařízeny kvalitním nábytkem a jsou moderně dekorovány. Vždy je jejich součástí kuchyňka s ledničkou, koupelna s WC, TV, klimatizace, fén, telefon a balkón. Ne všechna studia jsou s výhledem na moře, některá mají výhled k bazénu. Studia mají 1 místnost s kuchyňkou, příslušenstvím a balkónem. V apartmánu jsou 1 nebo 2 ložnice, kuchyňka, koupelna a balkón. Apartmány superior mají navíc obývací místnost a v koupelně jacuzzi. K vybavení hotelu mimo jiné patří recepce, bazén, internet, půjčovna kol a aut a místo na parkování.

Hodnocení: velmi příjemný hotel za rozumnou cenu doporučujeme všem, kteří milují krásné koupání a vyhledávají vodní sporty.

Vzdálenost od pláže: cca 200 m.

Vzdálenost od hlavního města Naxos: cca 6 km.

Vzdálenost od přístavu: cca 6 km.

Vzdálenost od letiště: cca 3 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000