crosssearch

Antonio

Řecko, Naxos

Poloha: dům je situován v hlavním městě Naxos v jedné z postranních klidných uliček. Je nedaleko centra města i přístavu a současně je také nedaleko pláže Agios Georgios, která patří mezi nejhezčí pláže ostrova. Na pláži je možné si pronajmout lehátka a slunečník, jsou zde...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: dům je situován v hlavním městě Naxos v jedné z postranních klidných uliček. Je nedaleko centra města i přístavu a současně je také nedaleko pláže Agios Georgios, která patří mezi nejhezčí pláže ostrova. Na pláži je možné si pronajmout lehátka a slunečník, jsou zde bary a taverny. Vstup do moře je pozvolný, písečný vhodný také pro děti. V pravidelných půlhodinových intervalech odjíždí autobus na okolní pláže Agia Anna, Agios Prokopios a Plaka, cesta trvá cca 1h.

Ubytování: Ve dvoupatrové budově je 6 prostorných studií, která jsou se 2 nebo 3 lůžky s možností přistýlky. Jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek), TV, WC a sprchou. Každé studio má balkón.

Hodnocení: klidné ubytování sice bez výhledu na moře, ale na dobrém místě.

Vzdálenost od centra města: cca 100 m.

Vzdálenost od pláže: cca 250 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000