crosssearch

Alkyoni Beach

Řecko, Naxos

Hotel v tradičním kykladském stylu je jen pár kroků od písečné pláže Agios Gergios a nedaleko historického centra Naxos Chora. Dlouhé písečné pláže na jih od hlavního města jsou v odlehlých částech vyhledávány nudisty.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

hotel v tradičním kykladském stylu je jen pár kroků od písečné pláže Agios Gergios a nedaleko historického centra Naxos Chora. Dlouhé písečné pláže na jih od hlavního města jsou v odlehlých částech vyhledávány nudisty.

Ubytování

pokoje s vlastním příslušenstvím jsou vybaveny klimatizací, fénem, malou ledničkou, TV/SAT, telefonem s přímou volbou a přípojkou na internet. V pokoji (bungalovu) s malou kuchyňkou je možné ubytovat až 4 osoby. Prostorné balkóny jsou orientovány na moře, na bazén nebo do zahrady. Na přání je možné vyžádat dětskou postýlku (za poplatek). V hotelu je restaurace, snack bar, hotelový bazén s pool barem a dětský bazén. V recepci hotelu jsou k pronájmu sejfy.

Stravování

v hotelové restauraci - taverně je podávána snídaně formou bufetu, obědy a večeře jsou servírované, připravované z místních produktů.

Hodnocení

velmi příjemné ubytování s nezapomenutelnou atmosférou, vhodné jak pro milovníky dovolené na pláži, tak pro vyznavače procházek, vodních sportů a poznávání pestrých krás ostrova.

Vzdálenost od pláže

cca 30 m.

Vzdálenost od centra města: cca 800 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000