crosssearch

Romantika on the Beach

Řecko, Mykonos

Menší komplex pokojů a apartmánů Romatika on the Beach se nachází u nádherné pláže na pobřeží Platys Gialos. Toto ubytování je postaveno v lidovém ostrovním stylu a díky vřelému domácímu prostředí a svému umístění přímo u pláže, splňujevšechny předpoklady pro strávení...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Menší komplex pokojů a apartmánů Romatika on the Beach se nachází u nádherné pláže na pobřeží Platys Gialos. Toto ubytování je postaveno v lidovém ostrovním stylu a díky vřelému domácímu prostředí a svému umístění přímo u pláže, splňujevšechny předpoklady pro strávení pohodlné a nezapomenutelné dovolené.Penzion Romantika doporučujeme klientům, kteří vyhledávají ubytovní přímo u pláže s dostupností zábavy a možnosti cestování.

Vybavení hotelu:

Menší rodinný komplex nabízí celkem 14 pokojů a apartmánů. Má restauraci, snack bar, wi-fi zdarma a možnost parkování.

Sport a zábava:

V okolních barech a podnicích, na pláži vodní sporty (za poplatek). Nabídku sportů a zábavy, které jsou v místě pobytu možné, získáte po příjezdu do penzionu.

Pláž a plážový servis:

Písečná pláž Platys Gialos přímo u penzionu. Plážový servis vřetně vodních sportů za poplatek.

Stravování:

Bez stravy.

Vybavení pokoje:

V kompexu se nachází celkem 14 pokojů pro 1 až 3 osoby a apartmány. Naše Ck nabízí ubytování v jednoduchých útulných pokojích, které jsou postaveny v ostrovním stylu, mají vlastní sociální zařízení, fén, mini chladničku, varnou konvici, klimatizaci, TV, Wi-Fí zdarma, balkon nebo terasu.

Služby za poplatek:

Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do penzionu.

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000