crosssearch

Psarou Beach

Řecko, Mykonos

Obrázek není k dispozici

Hotel s rodinnou atmosférou se nachází pouhých 30 m od nejvyhlášenější písčité pláže ostrova, má jedinečnou polohu v rámci tohoto menšího letoviska, nedaleko pláže a všeho dění, přesto v klidné uličce.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doprava

Důležité informace k zájezdu na ostrov Mykonos :

doba přejezdu trajektem na Mykonos je cca 2 hod. 30 min - 3 hodiny. S ohledem na aktuální letový řád a jízdní řád trajektu je možná první a poslední noc na Santorini v ubytovacím zařízení stejné kategorie

Poloha Hotelu

Hotel s rodinnou atmosférou se nachází pouhých 30 m od nejvyhlášenější písčité pláže ostrova, má jedinečnou polohu v rámci tohoto menšího letoviska, nedaleko pláže a všeho dění, přesto v klidné uličce. Hotel je velmi útulný a majitelé velmi vstřícní. Od pláže Platys Gialos s nabídkou vodních sportů je vzdálen cca 500 metrů, ale i ostatní pláže Ornos, Paradise a Super Paradise nejsou od tohoto ubytování tak vzdálené.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, rádio, telefon s přímou provolbou, SAT/TV, vysoušeč vlasů, klimatizaci (za poplatek). Všechny pokoje mají balkon nebo terasu.

Stravování

jednoduché bufetové snídaně, večeře - individuálně, možnost stravování v restauracích a tavernách přímo u pláže.

Vybavení a služby

Hotel má recepci, restauraci s barem a terasou, TV místnost. Na recepci je možné si pronajmout bezpečnostní schránku či si zaplatit připojení k internetu. Možnost parkování.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000