crosssearch

Typický ostrovní hotel se nachází přímo u písečné pláže Platis Yalos s tavernami a plážovými bary. Odplouvají odtud lodě i na okolní pláže Paranga, Paradise, Argari, Elia a Super Paradise. S městem Mykonos, vzdáleným asi 4 kilometry, je pravidelné autobusové spojení. Vybavení...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Typický ostrovní hotel se nachází přímo u písečné pláže Platis Yalos s tavernami a plážovými bary. Odplouvají odtud lodě i na okolní pláže Paranga, Paradise, Argari, Elia a Super Paradise. S městem Mykonos, vzdáleným asi 4 kilometry, je pravidelné autobusové spojení.

Vybavení

Hotel má sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm a pool barem. V restauraci Notos přímo na pláži si můžete vychutnat speciality mezinárodní i řecké kuchyně včetně čerstvých ryb a místního vína. Na recepci lze zajistit room servis a internetové připojení. Centrum vodních sportů na pláži nabízí široký výběr aktivit.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, rádio, lednička, telefon, balkon nebo terasa. Za poplatek si lze pronajmout trezor.

Stravování

Rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Internetové stránky hotelu: www.mykonospalace.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000