crosssearch

Myconos View

Řecko, Mykonos

Centrálně situovaný hotel pro návštěvy centra hlavního města a během dne, tak především za večerní zábavou, doporučujeme pro mladé a skupiny přátel. Terasovitě postavený hotelový komplex s překrásným výhledem na přístav v hlavním městě, jen během několika minut dosažitelné...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Centrálně situovaný hotel pro návštěvy centra hlavního města a během dne, tak především za večerní zábavou, doporučujeme pro mladé a skupiny přátel.

Poloha:
terasovitě postavený hotelový komplex s překrásným výhledem na přístav v hlavním městě, jen během několika minut dosažitelné centrum nočního života a zábavy, kavárny, restaurace, obchůdky, bary a diskotéky.

Ubytování:
klimatizované pokoje s koupelnou a soc. zařízením, SAT/TV, telefon, trezor, balkon/terasa. Studia s vybaveným kuchyňským koutem, studia superior - prostornější, komfortnější (vysoušeč vlasů), apartmány s oddělenou ložnicí, mezonety se 2 ložnicemi.

Vybavení:
recepce, bar, restaurace, WiFi ve veřejných prostorách, venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), bar u bazénu, parkoviště.

Služby:
prádelna.

Služby:
prádelna.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000