crosssearch

Flora

Řecko, Mykonos

Obrázek není k dispozici

Komplex pensionu Flora se nachází v jedné z úzkých uliček se sněhobílými domy a barevnými okny postavenými v typickém ostrovním stylu. Menší komplex s pokoji a studii je ideálně umístěn v centru města Mykonos, v postranní klidné uličce.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doprava

doba přejezdu trajektem na Mykonos je cca 2 hod. 30 min - 3 hodiny. S ohledem na aktuální letový řád a jízdní řád trajektu je možná první a poslední noc na Santorini v ubytovacím zařízení stejné kategorie

Poloha

Komplex pensionu Flora se nachází v jedné z úzkých uliček se sněhobílými domy a barevnými okny postavenými v typickém ostrovním stylu. Menší komplex s pokoji a studii je ideálně umístěn v centru města Mykonos, v postranní klidné uličce. Pension má výbornou polohu, je nedaleko od větrných mlýnů - cca 50 m, cca 100 m od hlavní autobusové zastávky, která nabízí spojení do ostatních letovisek. Písčitá pláž se nachází cca. 300 m od pensionu, další pláže doporučujeme navštívit v ostatních střediscích, která jsou vzdálena cca 2,5 km, a je možné pro to využít nedalekou autobusovou dopravu.

Ubytování

všechny pokoje jsou umístěny ve třech budovách, dvě sousedící a třetí ve vzdálenosti 20 metrů. Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje jsou jednoduše zařízené a mají vlastní sociální zařízení, chladničku a klimatizaci. Studia pro 2-3 osoby a apartmány pro 4-6 osob mají kuchyňský kout se základním vybavením a ledničkou. Některé pokoje mají balkon nebo verandu.

Stravování

rozšířené kontinentální snídaně jsou podávány v nedaleké taverně

Vybavení a služby

Vzhledem k tomu, že pension je umístěn do původních budov starého města není možné hostům nabídnout širší služby. Toto ubytování doporučujeme všem, kteří chtějí být v dosahu rušných uliček tohoto malebného městečka, což pension vzhledem ke své ideální poloze nedaleko hlavní třídy s obchody, tavernami, kafetériemi a bary nabízí. Pension je dobrým výchozím bodem k poznávání sousedních ostrovů jako je Délos. Bude-li se Vám chtít lenošit na pláži, můžete využít nedalekou městskou pláž, případně navštívit zbylé pláže ostrova, které jsou jednoduše dostupné. Samotné městečko si Vás velmi rychle získá svou malebností starých časů - úzkými uličkami se sněhobílými domky a jejich barevnými balkony a okny, četnými kostelíky a kaplemi, skrytými malými náměstíčky, stejně jako velkým množství obchodů, které dají vyniknout romantice tohoto místa, ale i chaotičnosti tohoto malebného prostředí, kde se jednoduchá procházka může proměnit ve vzrušující zážitek hledání správné cesty.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000