crosssearch

Domna Lakka

Řecko, Mykonos

Ubytování Domna Lakka se nachází v samém centru města Mykonos. Díky svému umístění je ubytování vhodné pro všechny, kteří rádi poznávají nové kultury. V okolí klienti mohou navštívit mnoho restaurací, místních taveren a barů. Dále je zde také možnost navštívit krásy města,...

Konečná cena za osobu od: 39 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Ubytování Domna Lakka se nachází v samém centru města Mykonos. Díky svému umístění je ubytování vhodné pro všechny, kteří rádi poznávají nové kultury. V okolí klienti mohou navštívit mnoho restaurací, místních taveren a barů. Dále je zde také možnost navštívit krásy města, například 300 metrů od ubytování se nachází Little Venice, známe větrné mlýny a starý přístav. Letiště je vzdálené přibližně 2 km. 15 minut jízdy se nachází krásná a známá písečná pláž Ftelia Beach nebo další pláže Agios Ioannis Beach, Agios Stefanos Beach, Ornos Beach, Paradise Beach, nebo Psarou Beach.

Vybavení pokoje:

Možnost ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, studiu pro 2 osoby a studio pro 3 osoby. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, TV, mini ledničkou, vysoušečem vlasů, trezorem a kuchyňkou (v případě ubytování ve studiích).

Sport a zábava:

V okolí hotelu najdete množství nočních barů, obchůdků a dalších služeb. Zábavu si také můžete užít při vodních sportech na pláži Agios Ioannis Beach, Agios Stefanos Beach, Ornos Beach, Paradise Beach, nebo Psarou Beach.

Pláž a plážový servis:

Městská menší pláž se nachází přibližně 400 m od ubytování.

Stravování:

Bez stravy. Mnoho možností stravování blízko hotelu.

Služby za poplatek:

Klimatizace, trezor.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000