crosssearch

Hotel Alkistis je nádherně navržený a vyzdobený hotel, který se nachází přímo nad krásnou písečnou pláží v Agios Stefanos. Města Mykonos (Chora) je vzdáleno jen 2,5 km, jeho dostupnost Vám umožňuje návštěvu tohoto úžasného místa s bílou kycládskou architekturou, kde je živá...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Alkistis

je nádherně navržený a vyzdobený hotel, který se nachází přímo nad krásnou písečnou pláží v Agios Stefanos. Města Mykonos (Chora) je vzdáleno jen 2,5 km, jeho dostupnost Vám umožňuje návštěvu tohoto úžasného místa s bílou kycládskou architekturou, kde je živá atmosféra, skvělé nákupy a nezapomenutelný a velkolepý noční život. Nový přístav je vzdálen cca 0,5 km a 2 km se nachází staréhý přístav. Všechny pokoje mají alespoň částečný výhled na moře a jsou umístěny uprostřed krásné barevné zahrady.

Vybavení hotelu

Elegantní, komfortní zařízení v celém hotelu, 24h recepce, místnost pro zavazadla, denní úklid, bazén, lehátka a slunečníky u bazenu zdarma, zahrada, služba concierge, půjčovna aut a motorek, okružní jízdy, výlety lodí na ostrov, vše potřebné pro komfortní ubytování, krásná terasa, bar s nádherným výhledem na moře, stylová italská restaurace "CAPRA" s vynikajícím servisem, pod širým nebem a s úžasným výhledem na Egejské moře. Hotel zajišťuje pro své klienty s exkluzivní servis - 24 hodin bezplatnou kyvadlovou dopravu do/z města Mykonos z/do hotelu Alkistis, speciální nabídky jsou hostům k dispozici po celou sezónu, bezplatné Wi-Fi připojení je součástí základního balíčeku v celém hotelu a na pláži, High-speed Wi-Fi internetové připojení (za poplatek) bezplatné parkování.

Sport a zábava

Nabídku sportů a zábavy, které jsou v místě pobytu možné, získáte po příjezdu do hotelu.

Pláž a plážový servis

Pláž Agios Stefanos se zlatým pískem a křišťálově čistou vodou se nachází přímo u hotelu. Je plně servisovaná s lehátky, slunečníky, záchrannou službou a restaurací. Agios Stefanos je klidná pláž, chráněná před silnými větry, s mělkou vodou a nádherným výhledem na město Mykonos a Reinia ostrov. Pohled na přejezdy lodí v horizontu a krásný západ slunce je to, co dělá Agios Stefanos pláž nezapomenutelným letním zážitek!

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu v ceně zájezdu. Italská restaurace CAPRA Možnost využití skvělé nabídky obědů a večeří v hotelové italské restauraci Capra. Šéfkuchařem je zde Enricco Pizzano, který cestoval po celém světě a je významným členem ve velkých týmech. Enricco Pizzano vnáší na Mykonosu veškerou svou virtuozitu do all-time oblíbené italské kuchyně a vytváří chutné menu právě pro italskou restauraci Capra. Naprosto skvělý výběr italských surovin, realizace receptů spojená s dokonalostí a úžasnou prezentaci odrážejí šéfkuchařův velmi vysoký stupeň dovednosti, profesionality a kreativity. Zkuste Carpaccio di gamberi, dýňová pochoutka Risotto di Zucca nebo Tagliata di Fiorentina al Pepe Verde. Uvidíte sami, proč se CAPRA stala na ostrově Mykonos oblíbenou italskou restaurace v tak výrazně krátké době.

Vybavení pokoje

Prostorné a světlé stylové pokoje pro 1 nebo 2 osoby mají stylovou výzdobou interiéru, luxusní koupelnu s toaletními potřebami, fén, ovladatelnou klimatizaci, televize, telefon (přímá linka), mini chladnička, sejf, zařízené soukromé balkony s nádherným výhledem na moře, Mykonos a jeho sousední ostrovy.

Služby za poplatek

High-speed Wi-Fi internetové připojení, Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000