crosssearch

Apollon

Řecko, Milos

Příjemný malý hotýlek Apollon s bazénem, nacházející se téměř u pěkné menší písčité pláže a nedaleko centra letoviska Pollonia, je skvělou volbou pro pobyt na ostrově Milos. Nabízí hezké koupání na několika dalších okolních plážích, snadnou dostupnost obchodů i restaurací,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný malý hotýlek Apollon s bazénem, nacházející se téměř u pěkné menší písčité pláže a nedaleko centra letoviska Pollonia, je skvělou volbou pro pobyt na ostrově Milos. Nabízí hezké koupání na několika dalších okolních plážích, snadnou dostupnost obchodů i restaurací, sympatické rodinné prostředí. Můžeme doporučit všem cestovatelům toužícím poznat krásy tohoto ostrova za rozumné ceny.

Poloha:

Apollon pokoje se nacházejí v malém letovisku, v původně rybářské osadě Pollonia, vzdálené 15 km od města Plaka, 11 km od přístavu Adamas. Hotel leží jen asi 400 m od centra s malým přístavem a promenádou lemovanou tavernami a od centrální písčité pláže (s lehátky a slunečníky za poplatek). V blízkém okolí najdete několik obchodů, hotel má svou restauraci, kde si můžete objednat večeři, nebo si příjemnou procházkou dojít do centra vesničky. Pláž pod hotelem je písčitá (nutné sejít několik schodů), na některých místech jsou velké ploché kameny či skaliska. Z terasy hotelové taverny jsou krásné výhledy na moře a na protilehlý ostrov Kimolos, kam jsou z přístavu v Pollonii zajišťovány transfery lodí (asi 2 EUR/dosp. os.).

Vybavení:

vstupní místnost s recepcí, bar, restaurace, bazén, služby praní prádla, parkoviště. Oficiální označení ubytovací kapacity Apollon je penzion. Pláž pod hotelem není vybavena lehátky a slunečníky, je dobré mít vlastní. Na některých místech vstupu do vody doporučujeme boty do vody.

Služby za poplatek:

pronájem trezoru, praní prádla.

Ubytování:

pokoje pro 2 nebo 3 osoby jsou ve 2 budovách, 11 pokojů je v budově přes cestu a s bazénem uprostřed (pokoje jsou novější), 10 pokojů je v budově u moře. Každý z pokojů je trochu jinak zařízen, všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC (sprcha), klimatizací, telefonem, SAT/TV, ledničkou, trezorem, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Stravování:

Snídaně: rozšířená kontinentální formou bufetu

snídaně

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000