crosssearch

Rokka

Řecko, Meganissi

Vilky Iro, Vissaria a Amalia jsou postaveny na okraji starobylé vesnice Spartochori. Do středu vesnice se dostanete asi za 10 minut. Zde je také obchod s potravinami a taverna. Nejbližší pláž Spilia je pod vesnicí, dostanete se k ní půjdete-li ze svahu asi za 20 min. Cesta...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

až 6 lůžek
vlastní stravování

Poloha: vilky Iro, Vissaria a Amalia jsou postaveny na okraji starobylé vesnice Spartochori. Do středu vesnice se dostanete asi za 10 minut. Zde je také obchod s potravinami a taverna. Nejbližší pláž Spilia je pod vesnicí, dostanete se k ní půjdete-li ze svahu asi za 20 min. Cesta nahoru je už obtížnější. Budete potřebovat asi 30 min.

Ubytování: vilky jsou postaveny z tradičních materiálů - kamene a dřeva podle starobylé technologie staveb v minulosti běžné na ostrově Lefkada. Vilky mají klenuté dřevěné stropy. Každá vilka má svůj bazén, místo na grilování, zahradu a místo na parkování. Uvnitř jsou vilky velmi dobře a luxusně vybaveny, nechybí ani starožitný nábytek. Každá vilka má 3 ložnice a 3 koupelny. Některé koupelny mají jacuzzi, některé hydromasážní systém. Kuchyně jsou moderně a účelně vybaveny, mají lednici, sporák, základní nádobí a elektrospotřebiče. Ve vilách je krb, TV/DVD, topení s klimatizací. Z teras vil a z balkónů je okouzlující výhled na moře a na ostrov Scorpios.

Hodnocení: opravdu vybrané ubytování, které Vám poskytne značnou dávku soukromí a luxus. Doporučujeme pronájem auta s přistavením na letišti, kde můžete auto i odevzdat.

Vzdálenost od pláže a od přístavu Spilia: cca 1,2 km.

Vzdálenost od dalších pláží: cca 3,5 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000