crosssearch

Luxusní hotel se nachází asi 500 m od vesničky Spartochori na kouzelném ostrově Meganissi. Stojí na skalním útesu přímo nad mořem a je odtud okouzlující výhled na moře a na blízký ostrov Scorpios.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

luxusní hotel se nachází asi 500 m od vesničky Spartochori na kouzelném ostrově Meganissi. Stojí na skalním útesu přímo nad mořem a je odtud okouzlující výhled na moře a na blízký ostrov Scorpios.

Ubytování

v hotelu jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro třetí dospělou osobu nebo dvou rozkládacích lůžek (vhodné pro dvě menší děti) V hotelu jsou také luxusní suity (na vyžádání za příplatek) s jednou ložnicí a obývací částí, kde je rozkládací gauč (až pro dvě osoby) a dvěma koupelnami. Všechny pokoje jsou luxusní, prostorné a mají balkón, ze kterého je krásný výhled na moře. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, minibarem, TV, telefonem, Wi-Fi, klimatizací, fénem a sejfem (za příplatek).

Vybavení a služby hotelu

bazén, dva menší dětské bazény, dva bary, restaurace s terasou, konferenční místnost a Wi-Fi. Hotel 1x až 2x denně zajišťuje zdarma dopravu hotelovým autobusem na pláže Spilia a Agios Yannis. Na další pláže jezdí hotelový autobus za poplatek

Stravování

rozšířená kontinentální snídaně a večeře formou bufetu.

Hodnocení

kvalitní ubytování na nádherném, neobvyklém místě, které poskytuje maximální pohodlí a luxus.

Vzdálenosti

od pláže Spilia: 1,3 km
od pláže Rocca: 1,7 km
od vesničky Spartochori: cca 500 m.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000