crosssearch

Asteria

Řecko, Meganissi

Obrázek není k dispozici

Vily Andromeda, Cassiopeia a Aquarius jsou postaveny ve svahu v okrajové části staré vesnice Spartochori, která je největší a stále ještě velmi tradiční vesnicí kouzelného ostrova Meganissi. Vilky Andromeda a Cassiopeia mají nádherný panoramatický výhled do krajiny a na moře....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

až 6 lůžek
vlastní stravování

Poloha: vily Andromeda, Cassiopeia a Aquarius jsou postaveny ve svahu v okrajové části staré vesnice Spartochori, která je největší a stále ještě velmi tradiční vesnicí kouzelného ostrova Meganissi. Vilky Andromeda a Cassiopeia mají nádherný panoramatický výhled do krajiny a na moře. Na nejbližší pláž Spilia, která je pod vesnicí Spartochori, se dostanete chůzí ze svahu asi za 20 minut. Nahoru budete potřebovat asi 30 minut. Malý obchod, kde nakoupíte potraviny je ve vesnici.

Ubytování: vilky působí velmi krásně, jsou postaveny z tradičních materiálů - z kamene ze dřeva. Každá má svůj vlastní bazén s jacuzzi, prostor na grilování a místo na parkování.

Vilka Andromeda má 3 ložnice a 3 koupelny, vilka Aqarius má 3 ložnice a 2 koupelny a vilka Cassiopeia má 2 ložnice a 2 koupelny. Vilky jsou vybaveny dobře a moderně zařízenou kuchyní (včetně lednice, sporáku, mikrovlnky, základního nádobí) a pračkou. Ve vile je TV/DVD/CD/rádio, sejf, klimatizace a fén. Každá vila má alespoň jednu koupelnu s jacuzzi, ostatní koupelny v domě bývají zpravidla se sprchou. Vily mají prostorné terasy a balkóny, odkud je nádherný panoramatický výhled do kraje nebo na moře.

Hodnocení: krásné luxusní ubytování, které Vám umožní strávit na kouzelném ostrově Meganissi opravdu nezapomenutelnou dovolenou. Doporučujeme pronájem auta s přistavením na letišti, kde můžete auto i odevzdat.

Vzdálenost od pláže a od přístavu Spilia: cca 1,2 km.

Vzdálenost od dalších pláží: cca 3,5 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000