crosssearch

Daidalos

Řecko, Magnesia

Jistě znáte příběh otce a syna, Daidala a Ikara, o jejich touze létat. Právě podle otce z této slavné dvojice byla pojmenovaná tato studia i taverna. Najdete je v atraktivním, zeleném prostředí městečka Nea Anchialos, cca 100 m od široké organizované pláže s hrubozrnným...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis ubytování

Jistě znáte příběh otce a syna, Daidala a Ikara, o jejich touze létat. Právě podle otce z této slavné dvojice byla pojmenovaná tato studia i taverna. Najdete je v atraktivním, zeleném prostředí městečka Nea Anchialos, cca 100 m od široké organizované pláže s hrubozrnným pískem, promíchaným s drobnými kamínky, s pozvolným vstupem do moře a asi 300 m od domu Vaso. Vedle studií Daidalos je fotbalové a víceúčelové hřiště.

Kapacita

8 studií

Pláž

cca 100 m od široké organizované pláže s hrubozrnným pískem, promíchaným s drobným kamínky (lehátka a slunečníky za konzumaci)

Ubytování / Vybavení

vkusně zařízená 2-3 lůžková studia (všechna lůžka pevná), kuchyňka se základním vybavením, lednička, sprcha s WC, TV, klimatizace (zdarma), balkon, všechny pokoje jsou v patře

Stravování

bez stravy

Náš názor

kvalitní ubytování v blízkosti pláže a za výbornou cenu. V taverně pod domem určitě vyzkoušejte speciality místní kuchyně za výborné ceny.

www:

www.daidalos-rooms.gr

Cena zahrnuje

U autobusových zájezdů:

dopravu luxusním klimatizovaným autobusem, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK CK, pojištění proti úpadku CK, DPH.

Nepovinné příplatky

možnost doobjednat místenku v autobuse za 280,- Kč/os., komplexní cestovní pojištění 49,- Kč/os./den

Nástupní místa

Trasa CZ 1 (J): Praha, Jihlava, Brno, Hustopeče, Břeclav

Trasa CZ 2 (K): Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec

Trasa CZ 3 (L): Olomouc, Přerov, Kroměříž, Zlín, Uherské Hradiště, Uherský Brod

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000