crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Apartmánový dům Vaso

Řecko, Magnesia

Tento stylový atriový dům živých barev leží v blízkosti hotelu Protessilaos. Odděluje je pouze boční cesta. V rámci rodinného podnikání provozují majitelé nejen apartmánový dům, ale i cukrárnu s kavárnou v dosahu blízké pláže, na které poskytují plážový servis.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis ubytování

Tento stylový atriový dům živých barev leží v blízkosti hotelu Protessilaos. Odděluje je pouze boční cesta. V rámci rodinného podnikání provozují majitelé nejen apartmánový dům, ale i cukrárnu s kavárnou v dosahu blízké pláže, na které poskytují plážový servis. Majitelé jsou dva bratři, ale nejakčnější osobou je sympatická paní Vaso - manželka jednoho z nich, podle níž dům nese jméno. Ve vnitřním dvoře i v předzahrádce je několik fíkovníků a pomerančovníků. Dům je rozdělen na dvě části, jednu část zařídila sama paní Vaso a každý pokoj se vyznačuje osobitým stylem a jinou pastelovou barvou. V druhé části najdete klasicky zařízená studia a apartmány, které mají přímý nebo částečný výhled na moře.

CK kategorie:

***

Oficiální kategorie:

**

Kapacita

8 studií

Pláž:

cca 30 m od široké organizované pláže s hrubozrnným pískem, promíchaným s drobnými kamínky (lehátka a slunečníky za konzumaci)

Ubytování / Vybavení

2-3 lůžková studia (všechna lůžka jsou pevná), 4-lůžková studia (manželská postel + palanda pro děti), oddělená kuchyňka se základním vybavením, 3-4 lůžkové apartmány a jeden 5-lůžkový apartmán (5. lůžko pro dítě) s oddělenou ložnicí, kuchyňka se základním vybavením a ledničkou, koupelna (sprcha, WC), TV, klimatizace (zdarma), stropní ventilátor, balkon

Stravování

bez stravy

Náš názor

vkusné ubytování v pohodlných studiích za dobrou cenu s perfektní polohou v těsné blízkosti krásné pláže s množstvím aktivit a osobní přístup majitelů vám dovolenou maximálně zpříjemní.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000