crosssearch

Stone House

Řecko, Limnos

Písečná pláž Plati Beach je vzdálená jen 50 m od apartmánů, pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Mezonetové komfortní apartmány jsou jen pár kroků od moře u jedné z nejkrásnějších písečných pláží ostrova. Vesnička Plati, která leží kousek nad pláží,...

Konečná cena za osobu od: 21 992 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pláž:
Písečná pláž Plati Beach je vzdálená jen 50 m od apartmánů, pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Poloha:
Mezonetové komfortní apartmány jsou jen pár kroků od moře u jedné z nejkrásnějších písečných pláží ostrova. Vesnička Plati, která leží kousek nad pláží, dýchá tradiční řeckou atmosférou a najdete zde několik taveren a supermarketů.

Stravování:
Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze v hotelu Plati Beach, který leží nedaleko (100 m).

Ubytování:
Luxusní mezonetové apartmány nabízejí vlastní sociální zařízení, klimatizaci zdarma v červenci a srpnu, kuchyňský koutek se základním vybavením, lednici, TV, terasu s výhledem na moře. Slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení:
Vila nabízí ubytování v luxusních apartmánech situovaných směrem k moři. K dispozici je venkovní barbecue. Klienti mají možnost využívat bazén sousední vily Victorie (stejný komplex).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000