crosssearch

Velmi příjemný hotel Plati Beach s výbornou polohou přímo u písčité pláže na klidnějším místě oblasti Plati, vhodný pro klienty všech věkových skupin, kteří chtějí strávit klidnější dovolenou v nerušném středisku. Pro obohacení vašeho pobytu můžete navštívit nedaleké hlavní...

Konečná cena za osobu od: 22 450 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Plati Beach

 

Velmi příjemný hotel Plati Beach s výbornou polohou přímo u písčité pláže na klidnějším místě oblasti Plati, vhodný pro klienty všech věkových skupin, kteří chtějí strávit klidnější dovolenou v nerušném středisku. Pro obohacení vašeho pobytu můžete navštívit nedaleké hlavní městečko Myrina s tradiční atmosférou, nebo si vybrat výlet z naší nabídky fakultativních výletů a vydat se za poznáním krásných a zajímavých míst ostrova Limnos.

Pláž: hotel Plati Beach přímo u písčité pláže

Typ stravy: polopenze

Poloha: menší, nově zrekonstruovaný hotel Plati Beach stávající z jedné budovy, s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází v klidné oblasti Plati přímo u krásné písečné pláže. Nejbližší supermarket cca 700m, nejbližší taverny cca 150 m. Hlavní městečko Myrina s tradičním centrem, archeologickým muzeem, přístavem a mnoha uličkami s obchůdky, tavernami, kavárnami, bary a restauracemi vzdáleno cca 2, 5km od oblasti Plati. Vzdálenost od letiště cca 23 km.

Vybavení: recepce, menší restaurace s terasou, kavárna – bar na pláži s výhledem na moře, bazén se sladkou vodou s barem u bazénu je k dispozici pro naše klienty v sousedící kapacitě Villa Victoria (též v naší nabídce) cca 50m od hotelu Plati Beach. Možnost ubytování psů do 5kg bez poplatku. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma!

Ubytování: nově zrekonstruované 2lůžkové a rodinné pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, ledničkou, TV, telefonem a individuální klimatizací bez poplatku, balkonem nebo terasou, většina pokojů má výhled, nebo částečný boční výhled na moře.

Pro děti: postýlka bez poplatku, dětský bazén u kapacity Villa Victoria.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000