crosssearch

Niriides Apartments

Řecko, Limnos (zobrazit na mapě) mapa

Dvě nové budovy, které tvoří nabízenou ubytovací kapacitu Niriides Apartments se nachází v klidném prostředí, v zeleni, v letovisku Plati Beach, uprostřed zdejší pláže. Ubytování je velmi příjemné, s rodinnou atmosférou. Vzdálenost od letiště je cca 22 km. Přístav v Myrině je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Niriides Apartments

Hned u moře a nádherné pláže Rodinná atmosféra pěkné ubytování

Poloha

Dvě nové budovy, které tvoří nabízenou ubytovací kapacitu se nachází v klidném prostředí, v zeleni, v letovisku Plati Beach, uprostřed zdejší pláže. Ubytování je velmi příjemné, s rodinnou atmosférou. Vzdálenost od letiště je cca 22 km. Přístav v Myrině je cca 2,5 km a dá se k němu dojít pohodlnou procházkou. Zde je dostatek nákupních možností, doporučujeme posezení v některé z taveren nebo kaváren a vychutnat si poklidnou atmosféru v přístavu. Nejbližší obchod je cca 100 m.

Pláž

Budovy se studii a apartmány se nachází hned u nejkrásnější písčité pláže v zátoce v letovisku Plati Beach. Vstup do moře je pozvolný. Vhodné pro děti o seniory.

Kapacita

2 budovy umístěné za sebe ve směru k moři nabízí ubytovaní ve studiích a apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, kuchyňským koutem se základním vybavením, chladničkou, rychlovarnou konvicí, klimatizací, TV, fénem, trezorem, balkónkem nebo terasou. Téměř všechny pokoje mají výhled na moře. Přízemní pokoje mají jen nepatrně snížený podhled. Dvouložnicové apartmány jsou vybaveny 2 klimatizacemi a 2 televizemi (pouze na vyžádání, za příplatek). Upozorňujeme, že v budovách nejsou výtahy. Naši kapacitu tvoří studia pro 2 až 3 osoby. Ve studiích pro 3 osoby jsou obvykle 3 pevná lůžka. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Ubytování pro jednu osobu je možné ve studiu s neobsazeným lůžkem.

Stravování

Vlastní stravování.

Služby

Recepce, parkoviště, zahrada, wifi zdarma v budově, venku možnost barbeque. Pobyt se psy není povolen.

Sport a zábava

Slunečníky a lehátka na pláži zdarma. Zájemcům o potápění doporučujeme tento odkaz na potápěčské centrum www.lemnosdivecenter.com, místa pro potápění jsou možná v Myrině a v Plati. Zájemcům o windsurfing a kiting doporučujeme kliknout na odkaz www.surfclubkeros.gr, pláž Keros Beach na druhé straně ostrova je proslulá provozováním tohoto druhu sportu.

Popis letoviska

Plati je komorní letovisko pro každého, kdo touží po klidu a odpočinku. Leží na kopcovitém jihozápadě ostrova Limnos, jen asi 2,5 km od hlavního města Myriny, kam se dá pohodlně dojít i pěšky. Pláž v Plati je dlouhá (asi 1 km) s jemným zlatavým pískem a tyrkysově modrou vodou s pozvolným vstupem do moře. Kopce kolem Plati poskytují nádherný výhled na záliv a zelení protnutý kolorit typicky řecké vesničky rozprostřené v kouzelném místě u pobřeží, nabízí se zde úchvatný pohled na zapadající slunce. Pokud byste chtěli vyrazit z Plati do Myriny, taxík vyjde na cca 5-6EUR/cesta, cesta pěšky cca 25-35 minut chůze. Pláž: písčitá Vzdálenost od letiště v Limnosu: 22 km Orientační doba transferu z letiště: 25 minut Hodnocení letoviska: vhodné pro strávení klidné dovolené

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000