crosssearch

Limnos Village Resort

Řecko, Limnos (zobrazit na mapě) mapa

Velmi pěkný zrekonstruovaný hotelový komplex Limnos Village Resort s krásným panoramatickým výhledem na moře a záliv v Plati Beach je tvořený hlavní budovou a několika vedlejšími budovami, situovaný v okrajové části klidné oblasti Plati, od písčité pláže je oddělen pouze...

Konečná cena za osobu od: 20 020 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Limnos Village Resort

Velmi příjemný moderní hotelový komplex s nabídkou kvalitních služeb, s klidnou polohou, patřící v současné době k nejkvalitnějším hotelům této kategorie na ostrově Limnos. Vhodný pro klienty i rodiny s dětmi ke strávení klidnější dovolené v pěkném a klidném prostředí v blízkosti písčité pláže.

Pláž: U písčité pláže

Typ stravy: Polopenze

Poloha: Velmi pěkný zrekonstruovaný hotelový komplex s krásným panoramatickým výhledem na moře a záliv v Plati Beach je tvořený hlavní budovou a několika vedlejšími budovami, situovaný v okrajové části klidné oblasti Plati, od písčité pláže je oddělen pouze místní komunikací. Hlavní městečko Myrina s tradičním centrem, archeologickým muzeem, přístavem a mnoha uličkami s obchůdky, tavernami, kavárnami, bary a restauracemi vzdáleno cca 2,5 km od oblasti Plati. Vzdálenost od letiště cca 23 km.

Vybavení: Recepce, SAT/TV místnost, minimarket, konferenční místnost, hlavní bar, trezor na recepci bez poplatku, plážový bar, restaurace s terasou s výhledem na moře, bar u bazénu, 4 tenisové kurty, stolní tenis, bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, volejbal.

Ubytování: Komfortně zařízené pokoje, klimatizace, menší lednička, minibar (za poplatek), SAT/TV, koupelna se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, balkon nebo terasa, většina pokojů má přímý nebo částečný výhled na moře.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000