crosssearch

Kvalitní ubytovaní v krásném prostředí zahrady a velmi blízko centra Petry. Vilka se studii a s krásnou růžovou zahradou stojí nedaleko pobřeží u místní komunikace, která vede do Anaxosu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kvalitní ubytovaní v krásném prostředí zahrady a velmi blízko centra Petry.

Poloha

vilka se studii a s krásnou růžovou zahradou stojí nedaleko pobřeží u místní komunikace, která vede do Anaxosu. Vilku od komunikace odděluje hezká zahrada. Na krásnou písečnou pláž Petry se dostanete cca za 10 minut. Na pláži je sprcha a můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky. V Petře je mnoho obchodů, kaváren a taveren.

Ubytování

2 a 3lůžková studia jsou moderně a dobře vybavená. 2lůžková studia jsou v 1. patře, 3lůžková studia jsou ve zvýšeném přízemí a mají 2 lůžka a rozkládací gauč (1 lůžko). Ze zastíněných balkónů je výhled na moře nebo boční výhled na moře zastíněný zelení. Studia jsou vybavena koupelnou, WC, TV, klimatizací (za příplatek), fénem, žehličkou a sejfem (za příplatek). Studia mají dobře vybavený kuchyňský kout (včetně vařiče, ledničky, základního nádobí, kávovaru a dalších kuchyňských elektrospotřebičů).

Vzdálenosti

od moře: cca 50 m.
od pláže: cca 550 m.
od centra: cca 350 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000