crosssearch

Theofilos Superior Resort

Řecko, Lesbos (zobrazit na mapě) mapa

Moderně vybudovaný hotelový areál patří k sesterskému hotelu Theofilos, nachází se hned vedle něj (cca 50 m). Dříve nesl označení "IRINY". Hotel leží v srdci letoviska Petra. Podél pobřeží se nachází krásná pobřežní promenáda a centrum, kde jsou výborné restaurace, taverny,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Moderně vybudovaný hotelový areál patří k sesterskému hotelu Theofilos, nachází se hned vedle něj (cca 50 m). Dříve nesl označení "IRINY". Hotel leží v srdci letoviska Petra. Podél pobřeží se nachází krásná pobřežní promenáda a centrum, kde jsou výborné restaurace, taverny, bary, cukrárny a obchody s potravinami i suvenýry (cca 430 m). Dominantou letoviska je kostel Panny Marie Glikofillousy (Sladcelíbající), který je postaven na vrcholku 30 m vysoké skály, odkud je překrásný výhled na pobřeží.

Kapacita

Hotelový areál tvoří 6 budov. Celkem je zde 38 prostorných pokojů pro 2-3 osoby a hotelová studia s možností až dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou (většina studií má ve vaně jacuzzi) nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, hory nebo letovisko. Trezor na recepci zdarma. Pokoje typu hotelová studia mají navíc kuchyňský kout se základním vybavením. Ubytování pro 1 osobu je možné v pokoji s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah (jen v hlavní budově), vnitřní bar, bar a snackbar u bazénu, konferenční sál, zahrada. Klienti též mají možnost využívat služby v hotelu Theofilos, cca 50 m. Wifi zdarma v prostoru recepce a v některých pokojích.

Stravování

Formou polopenze v sesterském hotelu Theofilos, cca 50 m. Snídaně - rozšířený kontinentální bufet, večeře jsou servírované a skládají se z předkrmu, salátu pro 2 osoby, hlavního chodu a dezertu (ovoce nebo zákusek).

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Fitcentrum (zdarma), vnitřní jacuzzi (za poplatek cca 3EUR/osoba/den). Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 6-7EUR/set/den). Několik místních restaurací a taveren u pobřeží obvykle nabízí možnost lehátek a slunečníků na pláži zdarma, pokud u nich poobědváte. Vodní sporty na pláži (za poplatek, obvykle bývá nabídka - parasailing single cca 35EUR/osoba, parasailing double - cca 55EUR, vodní lyžování - cca 25EUR/osoba, ringo - každá osoba cca 12EUR, šlapadla - cca 10EUR/hodina).

Internetové stránky hotelu: www.theofiloshotel.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000