crosssearch

Theofilos Classic

Řecko, Lesbos (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Theofilos Classic obklopený zelenými horami, spolu se sesterským hotelem Theofilos Superior, zajistí klidnou dovolenou v uvolněné rodinné atmosféře. Nachází se v blízkosti (cca 400 m) kouzelného letoviska Petra, nejbližší obchůdky a bary jsou vzdáleny cca 200m a letiště...

Konečná cena za osobu od: 10 718 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel obklopený zelenými horami, spolu se sesterským hotelem Theofilos Superior, zajistí klidnou dovolenou v uvolněné rodinné atmosféře. Nachází se v blízkosti (cca 400 m) kouzelného letoviska Petra, nejbližší obchůdky a bary jsou vzdáleny cca 200m a letiště cca 65 km.

Vybavení

Recepce se vstupní halou, bar, restuarace, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), terasa s výhledem na moře, WIFI (zdarma), trezor na recepci (za poplatek cca 7/týden), lekařská služba na telefonu, prádelna, nedoporučujeme pro klienty s omezenou schopností pohybu.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Pláž

Veřejná písečná pláž Petra s pozvolným vstupem do moře se nachází od hotelu cca 400 m po příjezdové cestě. Veřejná písečná pláž Anaxos s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 1 km od hotelu, dostupná autobuse (za poplatek). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 12/set).

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností přistýlky (cca 15 m2) jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, TV, ledničkou, balkonem s posezením.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení polopenze (bufetové snídaně, servírované večeře).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 29 termínů

Celkem 29 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000