crosssearch

Tavari Beach

Řecko, Lesbos

Poloha: hotelový komplex na jihozápadě ostrova v malém letovisku Tavari, jen přes pobřežní komunikaci od pláže. Letovisko s několika tavernami, obchůdky a malým přístavem, 4 km od městečka Messotopos. Ubytování: klimatizované 2lůžkové pokoje s 1 přistýlkou pro dospělou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotelový komplex s all inclusive službami u pláže. Klimatizace v ceně. Přátelská atmosféra pro klidnou odpočinkovou dovolenou v malém letovisku pro dvojice i rodiny s dětmi. V hotelu bude v letních měsících fungovat dětský klub.

Pláž: 20 m od písčito-oblázkové pláže

Typ stravy: All inclusive

Poloha: Hotelový komplex na jihozápadě ostrova v malém letovisku Tavari, jen přes pobřežní komunikaci od pláže. Letovisko s několika tavernami, obchůdky a malým přístavem, 4 km od městečka Messotopos.

Vybavení: Rozsáhlý hotelový komplex s 80 pokoji v několika dvoupatrových budovách nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, obchůdek, bazén s lehátky a slunečníky.

Služby za poplatek: Trezor na recepci, internet, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek na místě.

Ubytování: Klimatizované 2lůžkové pokoje s 1 přistýlkou pro dospělou osobu nebo s dvěmi přistýlkami pro děti (palandy), koupelna se sprchou/WC, TV, telefon, lednice, balkon nebo terasa.

All inclusive: Bufetové snídaně, obědy a večeře, svačiny 10.30–12.30, 15.00–17.00 hod. (mini sendviče, koláčky, popcorn), zmrzlina pro děti 15.00–17.00 hod., nealkoholické nápoje (coca cola, seven up, pomerančový džus, točená voda) a alkoholické nápoje místní výroby (točené pivo, víno, ouzo), káva, čaj do 22.30 hod.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000