crosssearch

Apartmánový hotel je postavený v údolí nedaleko městské pláže a nedaleko centra Petry. Budova hotelu s barem a malým domečkem je obklopena dobře udržovanou zahradou. Na pláž, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečníky, se dostanete pohodlně ani ne za 5 minut.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Malý komorní objekt v přírodním prostředí, ze kterého je vynikající přístup na pláž a k tavernám. Určitě bude vyhovovat i rodinám s dětmi a všem těm, kteří mají rádi ubytování v zeleni s komplexními službami.

Poloha

apartmánový hotel je postavený v údolí nedaleko městské pláže a nedaleko centra Petry. Budova hotelu s barem a malým domečkem je obklopena dobře udržovanou zahradou. Na pláž, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečníky, se dostanete pohodlně ani ne za 5 minut. V okolí pláže jsou první taverny a obchody.

Ubytování

v hlavní budově hotelu naleznete studia (až pro 3 osoby), mezonetová studia (až pro 4 osoby) a apartmány se 2 ložnicemi (až pro 6 osob, na vyžádání). Balkóny a terasy směřují k moři a k bazénu a mají přímý, boční nebo částečný, zelení zastíněný výhled na moře. V objektu je také 1 malý domeček s 1 ložnicí a dalším lůžkem v obytné kuchyni, kde je dále gauč (4. lůžko). Před domečkem je terasa. Studia a apartmány jsou vybaveny koupelnou, WC, TV/SAT, klimatizací za příplatek) a fénem. Kuchyňské kouty jsou vybaveny vařičem, ledničkou, základním nádobím a některými kuchyňskými elektrospotřebiči. V objektu je Wi-Fi (za příplatek). V objektu není pitná voda.

Stravování

u bazénu je bar, kde si můžete objednat snídani a po celý den nápoje a lehká jídla.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže Petra: cca 180 m.
Vzdálenost od centra Petry: cca 280 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000