crosssearch

Hotel s příjemnou atmosférou, výbornými službami a krásnou vyhlídkou na moře. Výborná cena. Autobusové spojení do vedlejších letovisek, v Eftalou možnost návštěvy lázní s horkými prameny. Letovisko: Molyvos Od pláže: 400 m od moře Večeře: bufetové Poloha: hotelový...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel s příjemnou atmosférou, výbornými službami a krásnou vyhlídkou na moře. Výborná cena. Autobusové spojení do vedlejších letovisek, v Eftalou možnost návštěvy lázní s horkými prameny.

Letovisko: Molyvos

Od pláže: 400 m od moře

Večeře: bufetové

Poloha: hotelový areál leží mezi letovisky Molyvos (cca 1, 5 km) a Eftalou (cca 2, 5 km), asi 400 m od moře, kde není organizovaná pláž a klienti využívají pláže v letoviscích Molyvos a Eftalou. Pravidelné autobusové spojení místní dopravou, zastávka před hotelem. Hotel zajišťuje zdarma několikrát denně minibus do Molyvos a zpět.

Vybavení: hotelový komplex s několika budovami vybudovaný ve stylu amfiteátru na kopci s nádherným výhledem na Egejské moře a vedlejší letoviska. V hlavní budově nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, TV místnost, wireless internet v hale (s vlastním PC zdarma, jinak za poplatek), bar u bazénu, bazén s lehátky a slunečníky u bazénu, tenisový kurt, stolní tenis, konferenční místnost.

Služby za poplatek: minibar, fitness, sauna, masáže, půjčovna kol, trezor na recepci, internet v hale, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek na místě.

Ubytování: klimatizované 2lůžkové pokoje s možností 1–2 přistýlek (2 přistýlky pouze pro děti) mají koupelnu/ WC, TV, telefon, fén, lednici, balkon nebo terasu.

Pro děti: dětská postýlka, dětská část bazénu, dětské hřiště.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000