crosssearch

Studia Kawaki

Řecko, Lesbos

Poloha: Studia Kavaki se nacházejí v tiché zóně, asi 350 metrů od velmi pěkné dlouhé písečné pláže. Vstup do moře je pozvolný. Do centra letoviska Petra s mnoha obchůdky, restauracemi a bary je to asi 15 minut chůze. Klientům ubytovaných ve studiích Kavaki je k...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Studia Kavaki se nacházejí v tiché zóně, asi 350 metrů od velmi pěkné dlouhé písečné pláže. Vstup do moře je pozvolný. Do centra letoviska Petra s mnoha obchůdky, restauracemi a bary je to asi 15 minut chůze. Klientům ubytovaných ve studiích Kavaki je k dispozici bazén blízkého hotelu Panorama, který mohou využívat bezplatně.

Ubytování: Dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky jsou vybavena kuchyňským koutem s ledničkou, jednoduchou sadou nádobí, varnou konvicí, TV, koupelnou s WC a balkonem nebo terasou. Klimatizace je možná za příplatek cca 5 EUR/den.

Stravování: Vlastní. Možnost polopenze - 10 EUR/den, večeře – 6 EUR/den, snídaně – 4 EUR/den (platba na místě u delegáta).

Sport a zábava: Nabídka výletů, zábavní možnosti v centru letoviska, široká nabídka vodních sportů na pláži, zábavné večery v blízkém hotelu Panorama.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000